14 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

We wtorek liga NFL oceni i omówi „wszystkie zagrania” z udziałem Deshauna Watsona

We wtorek liga NFL oceni i omówi „wszystkie zagrania” z udziałem Deshauna Watsona

Rozgrywający Browns Deshaun Watson miał ciężki poniedziałek. Może go też spotkać trudny wtorek.

Watson popełnił nie jeden, ale dwa błędy w Pittsburghu, chwytając ścigającego obrońcę z klatki i rzucając go na podłogę. Jak omawialiśmy z Chrisem Simsem we wtorek BFT na żywoWatson wyglądał na sfrustrowanego – albo dlatego, że nie mógł już uciec od pogoni za obrońcami, albo z powodu tego, co przeciwnicy z zwarcia mówili mu o jego problemach poza boiskiem, albo jedno i drugie.

Czy kiedykolwiek którykolwiek zawodnik popełnił dwa rażące faule z maską w jednym meczu? Kiedy rozgrywający kiedykolwiek go miał? Jest to jedna z oryginalnych zasad bezpieczeństwa, której początki sięgają jeszcze czasów, gdy liga NFL bagatelizowała i zaprzeczała niebezpieczeństwu wstrząśnienia mózgu.

Nawet proste chwycenie i ściągnięcie maski na twarz podlega karze i karze grzywny. Watson dwukrotnie wzniósł to na wyższy poziom, wyrzucając graczy na murawę.

Potem był Watson popychający urzędnika podczas narady, która wybuchła po jego pierwszej karze za noszenie maski. (I tak, to było naciśnięcie.) Skontaktuj się z administratorem Zawsze wymaga wydalenia. Może to, podobnie jak wszystko inne, prowadzić do zawieszenia – w teorii.

Czy liga NFL zawiesi rozgrywającego franczyzowego (lub przynajmniej rozgrywającego zarabiającego tyle samo co on)? Urzędnicy mogli odwrócić wzrok, gdy powinien był zostać zwolniony. Czy przy ustalaniu rzutu karnego władze będą miały wpływ na jego status i znaczenie dla drużyny i meczu?

Cokolwiek się stało, ktoś musiał go uspokoić. Coś wczoraj wieczorem weszło mu za skórę i tam zostało. Przyszli przeciwnicy z pewnością będą próbowali to powtarzać co tydzień, dopóki nie pokaże, że go to nie frustruje.