19 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Deion Sanders w dalszym ciągu przyciąga uwagę i przyciąga wzrok

Deion Sanders w dalszym ciągu przyciąga uwagę i przyciąga wzrok

Dawno, dawno temu właściciel Cowboys, Jerry Jones, wydał dużo pieniędzy, aby sprowadzić Deiona Sandersa do Dallas. Czy Jones spróbuje tego dokonać z najlepszym trenerem we wszystkich dyscyplinach sportu?

Jonesowi nie zadano tego konkretnego pytania podczas niedzielnej dyskusji z reporterami po meczu. Ale jasne jest, że Jerry wierzy w Diona.

„Pozwól, że coś ci powiem” – powiedział Jones o Dionie. „To piekielny trener. To piekielny trener”.

Czy Jerry mógłby zobaczyć Diona jako trenera w NFL?

„To wpływa na ludzi i oczywiście jest to częścią NFL” – powiedział Jerry. „Ale nie chcę tam jechać, bo i tak wiesz, od czego wszystko się zaczyna [Deion] Może wywierać wpływ i powodować poprzez swoją postawę, swoją istotę i to, czym jest, a także swój charakter i zdolność dotarcia do ciebie i pracy z tobą indywidualnie. Jestem jego produktem.

Oprócz wpływania na graczy, Deion radzi sobie dobrze. Mecz stanu Colorado–Colorado State, który rozpoczął się późno (i ostatecznie bardzo późno) w sobotni wieczór, zapewnił ESPN piąty najlepszy wynik w historii futbolu uniwersyteckiego, przy średniej oglądalności 9,3 miliona widzów. W dobie powszechnego przecinania sznurków jest to zdumiewające. Kolorado też to ma Wyprzedane Wszystkie mecze u siebie po raz pierwszy w historii za pośrednictwem TheAthletic.com.

Wpływ wykracza poza mecze piłki nożnej. Przez Austina Karpa Dziennik biznesu sportowegopremiera sezonu 60 minutna którym występuje profil Deiona, przyciągnął największą widownię programu od stycznia 2021 r. – 11,8 mln widzów.

Tak, pomaga fakt, że serial ma ogromną widownię Jets-Cowboys (25,8 miliona). Jednak wielu utknęło, być może z powodu większego zadłużenia.

Świat sportu nie ma dość długów. Może to wystarczyć, aby niektórzy właściciele zechcieli spróbować złożyć ofertę finansową, która sprawiłaby, że Dionne, której Rich Eisen powiedział w zeszłym tygodniu, Uważa, że ​​nie jest w stanie zmotywować bogatych graczy NFLchcąc przynajmniej spróbować.

READ  Tiger Woods wycofuje się z PGA Championship