29 kwietnia, 2024

Lionel Messi i Luis Suarez zdobywają gole w zwycięstwie Interu Miami nad Orlando City

On gra

Lionel Messi obserwował, jak w pierwszej połowie jego bliski przyjaciel Luis Suarez był bliski zdobycia hat-tricka.

Tak więc Messi prawie strzelił gola po zakończeniu pierwszej połowy.

Messi strzelił dwa gole w drugiej połowie w ciągu pięciu minut, Suarez dodał dwa gole w ciągu pierwszych 11 minut i miał dwie asysty, a Robert Taylor strzelił kolejnego gola i poprowadził Inter Miami do sobotniego zwycięstwa 5:0 nad krajowym rywalem Orlando City. w Chase. Stadion w Fort Lauderdale na Florydzie.

„Radzimy sobie dobrze, dobrze się bawimy, rozwijamy się. Dzisiejszy mecz był ważny, aby wygrać, aby kontynuować ścieżkę wzrostu, a prawda jest taka, że ​​to powinno nas bardzo wzmocnić na wszystko, co będzie dalej” – powiedział Messi w poście -wywiad meczowy z Apple TV.

Pierwszy gol Messiego był błyskawiczny i przezabawny: zebrał się i próbował oddać strzał, stojąc przed pustą siatką, gdy Rodrigo Schlegel z Orlando City ze zmęczeniem odciągał piłkę. Messi roześmiał się, gdy piłka wpadła do siatki w 57. minuciey minuta.

Drugi gol Messiego był przepiękny: otrzymał dośrodkowanie od Suareza, a w 62. minucie głową trafił w lewy dolny róg siatki.Drugi skrót minuta.

Messi nie wykorzystał w meczu dwóch rzutów wolnych, w tym 91ulica Minut, ale zmarnował obie okazje.

Suarez zaczął pracować już od początku, gdyż pierwszego gola z prawej strony napastnik Urugwaju strzelił w czwartej minucie, a drugiego w 11. minucie z lewej strony.y minuta. Przy obu bramkach asystował inny nowicjusz Julian Gressel, który zdobył dwa Puchary MLS. Obaj gracze opuścili mecz po 67 minutach.

Taylor zwiększył prowadzenie po golu, swoim drugim w tym roku, po asyście Suareza w 29. minucie.y minuta.

Suarez był bliski zdobycia hat-tricka przed przerwą, ale sędzia stwierdził spalonego i był to czwarty gol Interu Miami poza tablicą, po tym jak Taylor został wykluczony ze względu na spalony.

Messi również miał kilka prób, ale w 34. minucie nie trafił z rzutu wolnego, który odbił się od lewego słupkay Minutę wcześniej drzwi otworzyły się szeroko w drugiej połowie.

Pewnego dnia, po czterech latach od pierwszego meczu Interu Miami w lidze MLS, klub odnotował swoje największe zwycięstwo w historii drużyny, a byłe gwiazdy FC Barcelony pokazały, że mają jeszcze mnóstwo rzeczy w zbiorniku.

Był to trzeci mecz Interu Miami w tym sezonie i odbył się sześć dni po ostatnim meczu. Jednak droga znów staje się trudna, gdy Inter Miami rozegra pięć meczów w 14 dni, podczas gdy Messi może rozegrać siedem meczów w 21 dni – swoje ostatnie dwa w barwach Argentyny w ramach przygotowań do Copa America pod koniec miesiąca.

READ  THOMPSON: Stephen Curry chce po prostu grać dla Steve'a Kerra i teraz wszystko jest już uregulowane

Lionel Messi po raz drugi trafił do siatki, strzelając głową w 62Drugi skrót Minuta 5, dając Inter Miami prowadzenie 5-0.

Messi zbiegł prawym skrzydłem i otrzymał podanie przez boisko od Suareza, które Messi strzelił idealnie w lewy róg siatki.

Messi strzelił gola po podaniu w klatkę piersiową, a obrońca Orlando City próbował powstrzymać go przed mocnym strzałem do siatki w 56. minucie.y Minuta 4, dając Inter Miami prowadzenie 4-0.

To była zabawna scena, gdy obrońca fizycznie odciągnął Messiego, gdy pojawiła się łatwiejsza okazja do zdobycia bramki.

Jordi Alba wrzucił piłkę do siatki, ale zawodnik Orlando Robin Jansson uderzył ją w siatkę.

Messi podszedł, aby zatrzymać piłkę klatką piersiową, zanim Rodrigo Schlegel z Orlando zablokował jego strzał w siatkę.

Messi patrzył, jak piłka powoli wpada do tylnej siatki.

Messi miał kolejną szansę na zdobycie gola podczas porażki z Interem Miami, ale minął bramkę.

Niecelny strzał Messiego nastąpił w 54. minucieDrugi skrót Minuta po straceniu dwóch bramek Juliena Gressela.

Drugie kopnięcie Gressela trafiło w górny słupek i zamiast w tylną siatkę wróciło do gry, podczas gdy jego pierwszy był za wysoko.

Gol Ojedy nie jest dobry: Inter Miami 3, Orlando City 0

Inter Miami prawie stracił bramkę na początku drugiej połowy, ale wynik pozostał 3-0.

Zawodnik Orlando City Martin Ojeda strzelił gola bramkarzowi Interu Miami Drake'owi Callendarowi, ale sędziowie po kopnięciu uznali go za spalonego.

Luis Suarez jeszcze przed końcem pierwszej połowy był bliski zdobycia hat-tricka i machnął palcem, by wyrazić swoje niezadowolenie z decyzji sędziego, jednak Robert Taylor anulował ją ze względu na spalony.

Suarez przedryblował bramkarza Orlando City Pedro Gallese, który był zbyt daleko od siatki, i strzelił gola, który wpadł do siatki.

Suarez był prawie hat-trickiem i przed przerwą Inter Miami objął prowadzenie 4:0.

Lionel Messi miał okazję strzelić z rzutu wolnego w stronę siatki, jednak nie udało mu się jej wykorzystać.

Kopnięcie Messiego było charakterystycznym wygięciem, jakie widziałem u niego w całej jego karierze, ale jego strzał trafił w lewy słupek poza rękami bramkarza Orlando City Pedro Gallese.

Inter Miami objął prowadzenie w pierwszej połowie meczu z Orlando City, a Robert Taylor strzelił swojego drugiego gola w sezonie w 29. minucie.y minuta.

Taylor otrzymał podanie od Luisa Suareza, który strzelił pierwsze dwa gole w meczu. Na szczęście Inter Miami pozostał na boku.

Bramkarz Orlando City, Bedo Gallese, zagrał blisko Suareza, trafiając Taylora do otwartej siatki.

Lionel Messi prawie strzelił na bramkę, zanim w 25. minucie w pobliżu bramki zatrzymał go zawodnik Orlando City.y minuta.

READ  Podsumowanie draftu Browns NFL: wnioski na wynos i analiza typów i procesów Clevelanda

Messi jednak szybko podbił serca fanów dwoma dryblingami, które wzbudziły aplauz zgromadzonych na stadionie kibiców.

W jednym z dryblingów Messi umieścił piłkę przed biegnącym obrońcą. Z drugiej strony Messi manipulował obrońcą.

Dwa gole w 11 minut Luisa Suareza.

Tym razem lewy but Suareza z lewej strony boiska dał Interowi Miami prowadzenie 2:0 z Orlando City.

Dublet Suareza, który po zdobyciu gola uśmiechnął się promiennie, ściskając Lionela Messiego i Roberta Taylora.

W jednej minucie Luis Suarez odczuwał ból. Następnego dnia znalazł tył siatki.

Suarez strzelił gola w 4. minuciey Pierwsza minuta meczu po podaniu Juliena Gressela.

Suarez upadł po wyzwaniu obrońcy i w trzeciej minucie wydawał się faworyzować prawą nogę. W pierwszych dwóch meczach dla Interu Miami miał problemy. Jednak bramka otwierająca mecz była idealnym początkiem.

Emocje były ogromne, gdy Messi wyszedł na boisko, aby rozgrzać się przed meczem. Otrzymał owację na stojąco i wkrótce został powitany przez kibiców siedzących na trybunach. Wykonał także kilka ćwiczeń rozgrzewkowych ze swoim kolegą z drużyny, Luisem Luisem Suarezem, a nawet wykonał próbny rzut karny.

Messi znalazł się w wyjściowym składzie Interu Miami. Poniżej oficjalne składy obu drużyn:

Lokata sędziowska w Major League Soccer osiągnęła poważny punkt zwrotny w sobotę, zaledwie kilka godzin przed pojedynkiem Lionela Messiego i Inter Miami w transmitowanym przez ogólnokrajową telewizję meczu.

Sędzia Guilherme Sirrieta został usunięty z personelu sędziowskiego meczu Inter Miami z Orlando City, który ma się rozpocząć o 16:30, po tym, jak w Internecie pojawiły się jego zdjęcia w strojach Inter Miami.

„Sędzia Guilherme Sirita został usunięty z meczu z powodu potencjalnego konfliktu” – podała Organizacja Sędziów Zawodowych (PRO) w oświadczeniu dla USA TODAY Sports przed meczem.

Czy Messi mówi po angielsku? Jego kolega z drużyny Inter Miami opowiada zabawną historię

Lionel Messi mówi trochę więcej po angielsku, niż daje po sobie poznać – niespodzianka dla gwiazdy Interu Miami, która z Argentyną zdobyła Puchar Świata.

Zawodnik Interu Miami Julian Gressel powiedział, że Messi dał mu jasne instrukcje po angielsku podczas meczu przedsezonowego w Arabii Saudyjskiej.

Reakcja Messiego po rozmowie z Grisselem po angielsku: Bardzo dobry angielski, prawda?

Trener Interu Miami Tata Martino wyraził swoje zaniepokojenie trudnością gry Messiego w pierwszych dwóch meczach sezonu. Utrzymanie formy Messiego jest także kluczową częścią długiej gry.

„Oczywiście omawiałem z nim pewne rzeczy. Najbardziej martwią mnie codzienne sprawy i to, jak wraca do zdrowia po meczu” – powiedział Martino.

„Mam wrażenie, że w tych dwóch meczach zbytnio na nim polegaliśmy w każdej konfrontacji, co powodowało, że był bardzo zmęczony w obu meczach”.

Messi w pierwszych dwóch meczach sezonu zdobył wyrównującego gola i asystę. Inter Miami wchodzi z czterema z sześciu możliwych punktów po pokonaniu Realu Salt Lake i remisie z Galaxy.

READ  Były gwiazdor Arkansas i NFL QB Ryan Mallett zmarł w wieku 35 lat

Oczekuje się, że oprócz sezonu w Inter Miami Messi dołączy do Argentyny podczas Copa America tego lata, który może być jego ostatnim dużym międzynarodowym turniejem po mistrzostwach świata w 2022 r. Ma 36 lat.

Messi będzie miał dość duże obciążenie pracą, ponieważ w ciągu najbliższych trzech tygodni marca rozegra pięć meczów z Interem Miami i dwa mecze z reprezentacją Argentyny.

Sobotni mecz Interu Miami z Orlando City u siebie rozpocznie się od pięciu meczów w ciągu dwóch tygodni. Drugi i czwarty mecz tej rundy zmierzą się z Nashville w 1/8 finału Pucharu Mistrzów CONCACAF.

Argentyna wybrała także Messiego Zagra w dwóch niedawno ogłoszonych meczach – 22 marca przeciwko Salwadorowi w Filadelfii i 26 marca przeciwko Kostaryce w Los Angeles – co oznacza, że ​​rozegra siedem meczów w 21 dni.

Jeśli Messi zagra w meczach towarzyskich, opuści mecz Inter Miami z New York Red Bulls, który odbędzie się 23 marca w Red Bull Arena. Mecz Interu Miami rozegrany 30 marca u siebie z New York FC może być albo powrotem Messiego, albo dniem odpoczynku po marcu. Lista.

Argentyna zagra w meczu otwarcia turnieju z Kanadą lub Trynidadem i Tobago 20 czerwca na stadionie Mercedes-Benz w Atlancie.

Drugi mecz Argentyny z Chile odbędzie się 25 czerwca na stadionie MetLife w East Rutherford w stanie New Jersey.

Argentyna zagra także z Peru 29 czerwca na stadionie Hard Rock w Miami Gardens na Florydzie. Finałowy mecz Copa America odbędzie się 14 lipca na stadionie drużyny Miami Dolphins, drużyny grającej w lidze futbolu amerykańskiego.

Zanim Argentyna zagra w Copa America, rozegra dwa mecze, z których jeden odbędzie się 9 czerwca przeciwko Ekwadorowi na Soldier Field w Chicago; 14 czerwca przeciwko Gwatemali na stadionie FedEx Field w Landover w stanie Maryland.

Jeśli Argentyna ponownie dotrze do finału Copa America, Messi opuści co najmniej pięć meczów Interu Miami tego lata. Możliwe mecze: 15 czerwca w Philadelphia Union; 19 czerwca kontra Columbus Crew; 29 czerwca w Nashville; 3 lipca na stadionie Charlotte FC; i 6 lipca w FC Cincinnati.

Lionel Messi dokonał kolejnego wyczynu, tym razem w mediach społecznościowych.

Messi, mistrz Świata 2022 i ośmiokrotny zdobywca Złotej Piłki jako najlepszy zawodnik piłki nożnej, w ostatni weekend osiągnął 500 milionów obserwujących na Instagramie.

Sprawdź go Dziękuję Tutaj.

Messi szybko rozprzestrzenia się, kozłując, nad kontuzjowanym zawodnikiem

Lionel Messi w zaledwie jednej scenie meczu inaugurującego sezon pokazał, dlaczego przez wielu uważany jest za najlepszego piłkarza świata.

Messi zyskał ogromną popularność po tym, jak podczas pierwszej połowy wygranego 2:0 Inter Miami z Realem Salt Lake w środowy wieczór leżał na boisku kontuzjowanego obrońcy Andrew Brody'ego, który leżał na boisku po nadepnięciu na rękę.