26 września, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Nowicjusz „Stud” Puka Nacua ustanawia rekord dzięki 15 trafieniom podczas porażki Rams z 49ers

Nowicjusz „Stud” Puka Nacua ustanawia rekord dzięki 15 trafieniom podczas porażki Rams z 49ers

Nacua spędził pierwsze dwa tygodnie swojego debiutanckiego sezonu bijąc rekordy.

Jego 15 strzałów w niedzielę to najwięcej w meczu debiutanta. Jego 25 chwytów to najwięcej w przypadku debiutanta w dwóch meczach w historii NFL i najwięcej w przypadku dowolnego debiutanta w ciągu dwóch meczów (Odell Beckham Jr. miał 23 w dwóch grudniowych meczach w 2014 roku).

Nacua został piątym zawodnikiem – i pierwszym debiutantem – w erze Super Bowl z ponad 10 przyjęciami i ponad 100 jardami w każdym z pierwszych dwóch meczów swojej drużyny w sezonie – Cooper Kupp (2022), Myles Austin (2010), Izaaka Bruce’a (1998) i Andre Risona (1994).

Nowicjusz miał jednak nadzieję na ustanowienie rekordu poprzez zwycięstwo, a nie bliską porażkę.

„Nie bardzo wiem, co się dzieje” – powiedziała Nakoa. „Ale mój sukces przyjdzie, gdy zespół wygra, więc jestem podekscytowany, że będziemy mogli wrócić i wykorzystać przewagę, gdy uda nam się wygrać. W zeszłym tygodniu było wspaniale. Mam rzeczy do poprawy, więc to wspaniale.” I wszystko, ale najważniejsze jest zdobycie tego W.

Stafford nie boi się zmuszać odbiorców, którym ufa, do odgrywania ról – widzieliśmy to w trakcie jego kariery u takich graczy jak Calvin Johnson, Cobb i tak dalej. Zaskakującym aspektem jest to, że weteran QB szybko nawiązał kontakt z debiutantem z piątej rundy. Jednak dopóki Nacua będzie odwdzięczał się za to zaufanie, Stafford z pewnością będzie je nadal wykorzystywał na swój sposób.

Pytaniem będzie, jak będą się kształtować cele, gdy Cobb wróci po kontuzji. Prawdopodobnie nieco osłabną, ale Boca udowodnił, że ma trwały potencjał w ataku McVaya.

READ  Big Ten Wrestling Championship 2023, Wyniki