8 czerwca, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Brat Patricka Mahomesa, Jackson, został oskarżony o pobicie seksualne

OVERLAND PARK, Kansas (AP) — Jackson Mahomes, brat rozgrywającego z Kansas City, Patricka Mahomesa, został uwięziony w środę pod zarzutem pobicia seksualnego w związku z domniemaną kłótnią w restauracji w Kansas pod koniec lutego.

Jackson Mahomes, lat 22, został oskarżony we wtorek w hrabstwie Johnson w stanie Kansas, z trzema zarzutami pobicia seksualnego i jednym pobiciem. Został zwolniony później w środę po wpłaceniu kaucji w wysokości 100 000 USD. Podczas krótkiej wirtualnej sesji sądowej sędzia wyznaczył kolejną rozprawę online na 11 maja.

Zgodnie z warunkami kaucji, Jackson Mahomes nie będzie mógł publicznie omawiać swojej sprawy.

Możliwa przyczyna złożenia oświadczenia pod przysięgą w sprawie nie była od razu dostępna. Ale — poinformował Kansas City Star Policja wcześniej potwierdziła, że ​​prowadzi dochodzenie w sprawie incydentu z 25 lutego z udziałem Jacksona Mahomesa w restauracji na przedmieściach Kansas City w Overland Park w stanie Kansas.

Adwokat Jacksona Mahomesa, Brendan Joseph Davis, powiedział w oświadczeniu, że sąd zabronił jemu i jego klientowi komentowania. Ale wydał oświadczenie w marcu, kiedy zarzuty po raz pierwszy wyszły na jaw, mówiąc, że istnieją „mocne dowody obalające zarzuty oskarżyciela Jacksona”, donosi The Star.

Aspen Vaughn, właściciel Aspens Restaurant and Lounge, powiedział gazecie na początku marca, że ​​Jackson Mahomes był przyjacielem swojej pasierbicy i bywał w restauracji, w której pracuje jej pasierbica. Powiedziała, że ​​był tam wcześniej w dniu, w którym się poznali i był miły.

Po powrocie do Aspens tej nocy, jak powiedział Vaughn, Jackson Mahomes chwycił ją za szyję na tyle mocno, że zostawił lekki siniak, kiedy rozmawiali w jej biurze o incydencie, w którym rzekomo popchnął członka personelu kelnerskiego.

Dostarczyła gwiazdce zdjęcie siniaka na szyi i wideo, które, jak powiedziała, pokazało, jak Jackson Mahomes chwyta ją za gardło i całuje co najmniej dwa razy.

READ  Otwarcie serii Phillies Drop po tym, jak Mariners rzucili Bailey Falter w środkowych rundach

„Pocałował mnie siłą znikąd” – powiedziała, opisując zaloty jako niepożądane i szokujące, zauważając, że myślała, że ​​jest pijany.

Aspen Vaughn nie odpowiedział natychmiast na wiadomość na Facebooku, a restauracja nie odpowiedziała natychmiast na wiadomość telefoniczną z prośbą o komentarz w sprawie opłat.

Szefowie odmówili komentarza, twierdząc, że była to sprawa osobista dotycząca krewnego gracza, ale nie członka organizacji. Patrick Mahomes nie ma rzecznika i nie skomentował sprawy na Twitterze.

___

Hollingsworth zgłosił się z Mission w Kansas. Przyczynił się do tego raportu Jim Salter z O’Fallon w stanie Missouri.