8 czerwca, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Ryan Tannehill mówi, że Will Levi’s zdecyduje się na małe déjà vu

Torona DavenportaESPN3 maja 2023 o 16:24 czasu wschodniego2 minuty na przeczytanie

Tannehill: „Trochę déjà vu” z wyborem Levisa

Rozgrywający Ryan Tannehill mówi, że Giants wymienili draft z Willem Levisem, wybierając w drugiej rundzie.

Nashville, Tennessee – Rozgrywający Ryan Tannehill znalazł się w znajomej sytuacji po tym, jak Tennessee Titans wymienili w drugiej rundzie NFL Draft, wybierając Willa Levisa z 33. miejscem w klasyfikacji generalnej.

„Tak, przebyliśmy tę trasę już wcześniej, więc zdecydowanie jest to trochę deja vu” – powiedział Tannehill.

Giants wymienili się teraz, aby wybrać dwóch rozgrywających w drafcie jeden po drugim. Były dyrektor generalny John Robinson wymienił się z Las Vegas Raiders na rajd i wyeliminował Malika Willisa w trzeciej rundzie z 86. wyborem z zeszłorocznego draftu.

Wybór Levisa stał się możliwy, gdy nowy dyrektor generalny Titans, Ran Carthon, wysłał 41., 72. i 2024 typy w trzeciej rundzie do Arizona Cardinals w zamian za 33. i 81. wybór.

34-letni Tannehill wykonał 212 z 325 prób podania na 2536 jardów, 13 przyłożeń i 6 przechwytów w 12 meczach w zeszłym sezonie. W tym roku osiągnął pułap 36 milionów dolarów, a jego kontrakt ma jeszcze dwa lata do unieważnienia.

Byłoby zrozumiałe, że Tannehill poczuł się zgorzkniały po tym, jak dwa lata z rzędu zobaczył potencjalnego przyszłego następcę wybranego. Jednak weteran rozgrywający jest z drużyną od początku OTA i podchodzi do tego ze spokojem.

„Moim zadaniem jest przygotowanie się do wygrywania meczów piłkarskich i to jest to, co zamierzam robić każdego dnia” – powiedział Tannehill. „Jako gracze musisz kontrolować to, co możesz kontrolować – i to jest robienie wszystkiego, co możesz”.

READ  Raport i najważniejsze informacje o Grand Prix Australii 2022 FP3: Norris prowadzi Leclerca w wypadku Aston Martins w ostatniej sesji treningowej GP Australii