24 września, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Trener Columbus Mike Babcock piłkarze zaprzeczają naruszeniu prywatności

Trener Columbus Mike Babcock piłkarze zaprzeczają naruszeniu prywatności

Trener Columbus Blue Jackets Mike Babcock i kapitan Boone Jenner zaprzeczyli zarzutom, że Babcock zachował się niewłaściwie i naruszył prywatność zawodników, gdy poprosił o pokazanie zdjęć na ich telefonach komórkowych.

Były zawodnik NHL Paul Bissonnette powiedział we wtorkowym wydaniu „Podcast Spittin’ Chicklets Jenner został poproszony o spotkanie wcześniej tego lata z Babcockiem, który poprosił o obejrzenie zdjęć z aparatu Jennera przed wyświetleniem ich za pośrednictwem AirPlay na ścianie jego biura.

„Podczas spotkania z naszymi zawodnikami i personelem poprosiłem ich, aby udostępnili zdjęcia rodzinne na swoich telefonach w ramach procesu lepszego ich poznania” – powiedział Babcock, który rozpoczyna swój pierwszy sezon za ławką rezerwowych Blue Jackets. Oświadczenie wydane przez zespół dzisiaj, we wtorek. „Nie było w tym absolutnie nic więcej. Sposób, w jaki został przedstawiony w podcaście „Spittin’ Chiclets”, był rażącym wprowadzeniem w błąd na temat tych spotkań i był niezwykle obraźliwy”.

Dodał: „Te spotkania były bardzo ważne i przydatne nie tylko dla mnie, ale także dla zawodników i personelu, a przedstawianie ich w ten sposób jest całkowicie nieodpowiedzialne i niedokładne”.

Jenner wydał za pośrednictwem zespołu własne oświadczenie, potwierdzając zamiary Babcocka.

„Podczas spotkania z Babs zapytał mnie o moją rodzinę, skąd pochodzę, o zbliżającym się ślubie i o sprawach związanych z hokejem” – Jenner stwierdziła w oświadczeniu. „Następnie zapytał mnie, czy mam zdjęcia mojej rodziny i chętnie się z nim podzieliłem. Pokazał mi zdjęcia swojej rodziny. Pomyślałem, że to wspaniałe pierwsze spotkanie i dobry sposób na rozpoczęcie budowania relacji. Rozdmuchanie tego do nieproporcjonalnych rozmiarów jest naprawdę rozczarowujące.”

To nie pierwszy raz, kiedy zachowanie Babcocka wobec graczy zostało poddane analizie.

READ  Nadal dochodzi do finału French Open po tym, jak Zverev został zmuszony do przejścia na emeryturę z powodu kontuzji | Francuski Otwarte 2022

Jako trener Toronto Maple Leafs w latach 2015–2019 Babcock poprosił na prywatnym spotkaniu z Mitchem Marnerem, aby napastnik ocenił etykę pracy swoich kolegów z drużyny, a następnie ujawnił tę ocenę zespołowi. Inny były zawodnik, Johan Franzen, oskarżył Babcocka o słowne obelgi w ciągu dziesięciu lat gry w Detroit Red Wings.

Przeszłość Babcocka nie powstrzymała Columbusa przed zatrudnieniem go 1 lipca w miejsce zwolnionego wcześniej Brada Larsena. We wtorkowym wywiadzie dla ESPN napastnik Blue Jackets, Johnny Gaudreau, powiedział, że jego doświadczenia z Babcockiem są jedynie pozytywne i uważa, że ​​oskarżenia pod jego adresem są „szokujące”.

„Osobiście miałem z nim wspaniałe spotkanie” – powiedział Goudreau. „Musimy dzielić się wspólnymi sprawami, naszymi rodzinnymi zdjęciami. Byłem trochę zdenerwowany, gdy zobaczyłem, jak sobie z tym poradziliśmy i jak to wyszło… ale nic nie możesz na to poradzić. Przed nami wspaniały czas początku, odbyliśmy z nim wspaniałe spotkanie i nie mogę się doczekać wspólnej pracy.

Przynajmniej Bissonnette podtrzymuje to, co powiedział we wtorkowym podcaście.

„Powiedz Babsowi, żeby wystrzelił byki…” Bissonnette Opublikowano w X, wcześniej znany jako Twitter, odpowiedział na oświadczenie Babcocka. „Wystarczy od razu umieścić zawodników w pokoju trenerów i poprosić ich o podłączenie telefonów do trybu na żywo i przesłuchać ich. Wielu zawodników mi to potwierdziło.”