27 września, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Alcaraz ma kontuzję… i nie wiadomo, czy będzie kontynuował!

Alcaraz ma kontuzję… i nie wiadomo, czy będzie kontynuował!

Dzień dobry wszystkim i witam w tym miejscu Marca w języku angielskim na żywo na blogu Rolanda Garrosa Przedstawiamy najświeższe informacje z półfinałów mężczyzn Carlosa Alcaraza I Novak Djoković. Możesz śledzić razem z nami tutaj lub, alternatywnie, dowiedzieć się, jak dostroić się, aby obejrzeć mecz Tutaj.

Będzie to drugie spotkanie z Alcaraz Wyszli zwycięsko z poprzedniego spotkania półfinałowego podczas Madrid Open 2022.

Alcaraz, zajmując pierwsze miejsce w French Open i osiągając imponujące wyniki przez cały turniej. Zaczął od przekonującego zwycięstwa 6:0, 6:2, 7:5 Flavio Cobolli Następnie wygrał 6:1, 3:6, 6:1, 6:2 nad Taro Daniel.

Następnie pokonał 26. rozstawienie Denis Szapowałow 6-1, 6-4, 6-2 i awans do czwartej rundy. W dobrym występie pokonał rozstawionego z numerem 17 Lorenzo Musettiego, wygrywając 6:3, 6:2, 6:2, i rozpoczął mecz ćwierćfinałowy z rozstawionym z piątego Stefanosem Tsitsipasem.

chwila, Djokovicrozstawiony z trzecim miejscem na French Open, wykazał się dominującą postawą przez cały turniej.

Aktualizacje tekstu na żywo Alcaraz vs Djokovic

Kiedy jest półfinał Alcaraz przeciwko Djokovicowi Roland Garros?

Półfinał Rolanda Garrosa Novak Djoković I Carlosa Alcaraza Odbędzie się w piątek 9 czerwca 2023 r. o godzinie 14:45 CET – czasu lokalnego we Francji. Jest 13:45 GMT w Wielkiej Brytanii i 08:45 EST / 05:45 PT w USA.

Gdzie oglądać półfinał Alcaraz – Djokovic Roland Garros?

Fani tenisa w Wielkiej Brytanii mogą oglądać półfinał Rolanda Garrosa PEN Djokovic I Alcaraz w Eurosporcie i Discovery+. Jeśli chodzi o widzów w USA, mogą oglądać NBC Sports, Bally Sports, Peacock TV i Tennis Channel.

READ  Holenderski bramkarz Anders Nobert jest juniorskim zawodnikiem Pucharu Świata