20 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Książę William wycofuje się z zaplanowanego wystąpienia ze względów osobistych

Książę William wycofuje się z zaplanowanego wystąpienia ze względów osobistych

Londyn Jego biuro poinformowało, że książę William wycofał się z zaplanowanego we wtorek nabożeństwa żałobnego w zamku Windsor ze względów osobistych. We wtorek książę Walii miał wziąć udział w nabożeństwie żałobnym za zmarłego króla Grecji Konstantyna.

Żona Williama, Kate, księżna Walii, nadal radzi sobie równie dobrze Rekonwalescencja po operacji jamy brzusznej– poinformował we wtorek Pałac Kensington.

Nie ujawniono, jakiemu zabiegowi medycznemu zostanie poddana przyszła królowa, 17 stycznia pałac ogłosił, że przeszła operację i prawdopodobnie pozostanie w szpitalu od 10 do 14 dni. Wróciła do domu, aby kontynuować rehabilitację po około półtora tygodnia, a powrót do obowiązków publicznych ma nastąpić pod koniec marca przyszłego roku.

Król Karol III, ojciec Wilhelma, przechodzi obecnie okresowe leczenie nieujawnionego rodzaju nowotworu. Rozumie się, że nieobecność Williama na wtorkowym wydarzeniu nie była związana z chorobą jego ojca.

W Pierwsze stwierdzenie Od chwili publicznego ogłoszenia ParsknąłNa początku tego miesiąca Charles powiedział, że chce wyrazić swoje „szczere podziękowania za liczne przesłania pełne wsparcia i życzenia wszystkiego najlepszego, które otrzymałem… Jak wiedzą wszyscy, którzy doświadczyli raka, takie miłe myśli są największym pocieszeniem”. I zachęta.

U Charlesa zdiagnozowano raka podczas leczenia powiększonej prostaty. Pałac Buckingham powiedział, że na czas leczenia zrezygnuje z obowiązków publicznych, ale nie powiedział, jak długo to potrwa.

Tucker Ryals, Imtiaz Tayyab i Kara Tabachnick wnieśli swój wkład w powstanie tego raportu.

READ  Mówi się, że CM Punk przechodzi operację, która ma trwać osiem miesięcy