15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Khloe Kardashian krytykuje Caitlyn Jenner za film „House of Kardashian”

Khloe Kardashian krytykuje Caitlyn Jenner za film „House of Kardashian”

Caitlyn Jenner spaliła mosty ze swoją byłą rodziną.

Khloe Kardashian, Kris Jenner i Scott Disick rozmawiali o swoim związku z Caitlyn (74 l.) w czwartek podczas premiery 5. sezonu serialu „The Kardashians” w Hulu.

W scenie, która została nakręcona jesienią 2023 roku, trio reaguje na zaangażowanie Caitlyn w sprawę „Pete Kardashian” Dokument, który wyemitowano w zeszłym roku bez udziału rodziny.

Scotta Disicka i Khloe Kardashian. Disneya

„Pojawi się nowy dokument o naszej rodzinie i najwyraźniej nikt nie kontaktował się z osobami, które były lub były w naszym życiu, aby nakręcić ten dokument, i nikt tak naprawdę nie zgodził się na to, z wyjątkiem Caitlyn” – Khloe , 39, mówi w swojej spowiedzi.

Khloe, Kris (68 lat) i Scott (40 lat) oglądają część filmu przedstawiającego Caitlyn Słychać rozmowy na temat Kim Kardashian.

Bezimienny głos kobiety w dokumencie mówi, że Kris „chciała być kimś więcej niż tylko gospodynią domową”, co stawiało ją przed matką.

Krisa Jennera. Disneya

„Zastrzel mnie. Chciałam być kimś więcej niż tylko gospodynią domową. OK? Zabij mnie” – powiedział głośno Chris.

Caitlyn była żoną Kris przez 22 lata, od 1991 do 2015 roku (kiedy Caitlyn była byłym olimpijczykiem Brucem Jennerem, zanim Caitlyn ujawniła się jako osoba transpłciowa w 2015 roku). Przed rozwodem mieli razem dwójkę dzieci: Kylie (26 lat) i Kendall (28 lat).

W konfesjonale Khloe zauważyła, że ​​chociaż jej były ojczym „ma całkowitą swobodę robienia, co chce”, uważa za „dziwne”, że Caitlyn wykonała projekt, który według Khloe „nie próbuje namalować nas w najpiękniejszy sposób” światło.” światło.”

„Wiem, że jej się to nie podoba” – mówi Chloe.

Khloe Kardashian w serialu „Kardashians”. Disneya
Caitlyn Jenner. AP

Tymczasem Kim wyznaje w konfesjonale, że mniej przejmuje się działaniami Caitlyn.

„Dostaję wiele SMS-ów z pytaniem: «Czy nie boli cię to, co mówi o tobie twój ojczym?»”. „Szczerze mówiąc, nie” – wyjaśnia założyciel SKIMS. „Miałem wspaniałego ojczyma, który mnie wychowywał mnie, więc każda z tych rzeczy, które zostaną powiedziane, nawet jeśli jest przekręcona czy coś, sprawi, że inaczej pomyślę o życiu, jakie prowadziłem.

READ  Dwayne Johnson kupił batony Snickers w lokalizacji Hawaii 7-Eleven, aby nadrobić poprzednią kradzież w sklepie

Wracając do Caitlyn, Scott broni Kris i mówi: „Przez lata ludzie wytykali ją palcem, jakby to ona namawiała ją do bycia podłą, okrutną, albo do tego, czy tamtego, albo do niezrozumienia”.

Kim Kardashian w serialu „Kardashians”. Disneya

„Ludzie tego nie robili” – wtrąca się Khloe. Caitlin tak. „Caitlin zawsze sprawiała, że ​​tak wyglądałeś”.

„To właśnie próbuję powiedzieć” – wyjaśnia Scott. „Ale nawet teraz, bardziej niż kiedykolwiek, nawet kilka lat temu, kiedy to było [Caitlyn] Poprosiłem o pomoc na kanale YouTube, który jest… [Kris] Nadal pomaga. Wciąż próbuję pomóc. Wciąż wychodziła z siebie. A teraz to?”

Khloe przyznaje, że jest rozczarowana Caitlyn ze względu na to, jak blisko były, gdy Kaitlyn i Kris były jeszcze małżeństwem.

„To był mój ojciec przez 24 lata. To też mnie boli” – mówi Scottowi i Chrisowi. „Byłam bardzo blisko z Brucem. Leżałam z nim w łóżku i cały czas oglądałam Nierozwiązane tajemnice i tak dalej.

„To była nierozwiązana tajemnica” – dodaje żartobliwie Scott.

Kris Jenner i Bruce Jenner w 1996 r. Obrazy Getty’ego
Caitlyn Jenner na wydarzeniu „House of Kardashian” 4 października 2023 r. w Londynie. Mike Marsland/Getty Images dla Sky

Dawniej Caitlyn Broniła swojego zaangażowania z „House of Kardashian”, kiedy dokument ukazał się w październiku ubiegłego roku.

„Byłam szczęśliwa, że ​​mogłam wziąć udział w rozmowie kwalifikacyjnej, aby podzielić się swoją opinią na temat władzy, wpływu i pomysłowości, jaką moja rodzina posiadała w przyciąganiu i utrzymywaniu uwagi świata na przestrzeni lat” – powiedziała wówczas w oświadczeniu.

Podczas prac prasowych nad dokumentem Caitlyn ujawniła, że ​​nie rozmawia już ze swoją byłą żoną.

Caitlyn Jenner w Londynie, 4 października 2023 r. Mike Marsland/Getty Images dla Sky

„Chris, naprawdę już z nim nie rozmawiam” – powiedziała w brytyjskim programie dziennym. „Jeśli jest jakiś związek, mój menadżer z nią rozmawia”.

Caitlyn powiedziała także, że jest „smutna” z powodu stanu jej związku z Chrisem.

„House of Kardashian” jest teraz transmitowany w serwisie Peacock.

READ  Koronacja króla Karola: słowo „królowa Camilla” zostało oficjalnie użyte po raz pierwszy w zaproszeniu na koronację

Nowe odcinki serialu „Kardashians” emitowane są w każdy czwartek na platformach Hulu i Disney+ o godzinie 12:00 czasu wschodniego.