14 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Joe Alwyn otwarcie opowiada o rozstaniu Taylor Swift

Joe Alwyn otwarcie opowiada o rozstaniu Taylor Swift

Joe Alwyn w niedawnym wywiadzie mówił o końcu swojego związku z Taylor Swift Magazyn o stylu Sunday Times.

W kwietniu 2023 roku doniesiono, że Alwyn i Swift zerwali, a we wrześniu Swift był w bardzo publicznym związku z Travisem Kelce, jednym z wodzów Kansas City.

Najnowszy album Swift, „The Tortured Poets Department”, najwyraźniej nosi nazwę grupy WhatsApp o nazwie The Tortured Man Club, którą Alwyn udostępnił aktorom Paulowi Mescalowi i Andrew Scottowi. Zapytany, czy słuchał albumu, Alwyn uniknął pytania.

„Mam nadzieję, że każdy potrafi wczuć się i zrozumieć trudności, jakie pojawiają się po zakończeniu długiego, pełnego miłości i w pełni zaangażowanego związku trwającego ponad sześć i pół roku” – powiedziała Alwyn. „Trudno jest się z tym pogodzić. Niezwykłe i nienormalne w tej sytuacji jest to, że tydzień później sprawa nagle staje się własnością publiczną i świat zewnętrzny może zabrać głos”.

Alwyn mówił dalej: „A zatem coś bardzo realnego zostało nagle rzucone w bardzo nierealną przestrzeń: tabloidy, media społecznościowe, prasa, gdzie następnie poddaje się to analizie, spekuluje się na ten temat i pozbawia kształtu nie do poznania. Faktem jest, że nawet Jeśli chodzi o ostatnią kwestię, zawsze będzie różnica między tym, co wiadomo, a tym, co się mówi.

Wyjaśnił, że on i Swift wspólnie postanowili zachować szczegóły swojego sześcioletniego związku w tajemnicy, czego nie widział powodu, aby to zmieniać po wydaniu jej albumu. Chociaż krążą plotki o piosenkach takich jak „So Long, London” i „loml”, odmówił dalszych rozmów na temat rozstania lub swojego obecnego życia miłosnego: „Jestem pewien, że to docenisz, biorąc pod uwagę poziom szumu i analizy. ” Jeśli chodzi o mój poprzedni związek, dlaczego nie miałabym chcieć teraz otworzyć drzwi do takich rzeczy.

Alwyn mówił także o współpracy z Yorgosem Lanthimosem przy filmie Kinds of Kindness, w którym Alwyn gra samotnego ojca próbującego odzyskać żonę (Emma Stone) z sekty religijnej. Film jest drugim projektem Alwyna z Lanthimosem. Pierwszym z nich był „The Favourite” z 2018 roku. Obok Alwyna w „Kinds of Kindness” występują Emma Stone, Willem Dafoe, Margaret Qualley, Jesse Plemons, Hunter Schaeffer i inni.

READ  Sacheen Littlefeather, aktywistka, która odrzuciła Oscara Brando, zmarła w wieku 75 lat

Chociaż Yorgos w swojej pracy naprawdę zagłębia się w mroczne zakamarki, na planie utrzymuje luźną atmosferę. „Pracuję z nim i Emily po raz drugi” – powiedział, nazywając Stone jej prawdziwym imieniem. „Uwielbiam ich i uwielbiam z nimi pracować więc czułem się komfortowo.”