15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Próby olimpijskie w USA 2024: zapowiedź drugiego dnia

Próby olimpijskie w USA 2024: zapowiedź drugiego dnia

Próby olimpijskie w USA w 2024 r

Wstępny arkusz cieplny na drugi dzień

Dzień dobry wszystkim, którzy wcześnie wstają. To drugi dzień prób olimpijskich w USA w 2024 r. Po ekscytującym rozpoczęciu wczoraj rano, dzisiejszy poranek z pewnością przyniesie tę samą energię i entuzjazm. Jednak wraz z tym entuzjazmem pojawia się niewielki nurt desperacji, który przypływa i odpływa.

Choć do wydarzeń pozostało jeszcze osiem dni, a 400 bezpłatnych egzemplarzy zostało ukończonych i odkurzonych, znaczenie 200 bezpłatnych egzemplarzy dramatycznie wzrosło. Ponieważ dziś rano bieg na 200 metrów mężczyzn i kobiet odbędzie się, wszyscy staną przed przeszkodą.

200 wolnych miejsc zapewnia sześć potencjalnych miejsc w składzie, ale jest to miecz obosieczny, ponieważ im więcej możliwości, tym więcej potencjalnych kandydatów. Biorąc pod uwagę znaczenie dobrego występu w dzisiejszym finale, przyjrzyjmy się akcji.

Łukasza Hobsona Prowadzi w stawkach z czasem 1:44,87, który przepłynął w półfinale Mistrzostw Świata 2023. Po Hobsonie stawka była zacięta Kierana Smitha, Drew Keiblera, Jake’a MitchellaI Aaron Shackle Wszyscy pukają do drzwi. Shaquille i Smith powinni poczuć się podbudowani swoim wczorajszym występem na 400 m i mogą śmiało pozwolić im odejść teraz, gdy stworzyli drużynę.

Wersja 200 kobiet za darmo ma wiele takich samych nazw, jak wersja 400 kobiet za darmo. Katie Ledecky Prowadzi w grupie z czasem bazowym 1:54,96, ale nie jest pewny Claire Weinstein, Bella SimsI Erin Gemmell Jest on również wstawiony poniżej 1:56. Bieg na 200 m to opowieść o dwóch miastach, w których Sims i Weinstein chcą poprawić swoje rozczarowujące wyniki z wczorajszego pływania. Obaj dodali po dziewięć sekund i dziś rano będą chcieli odrobić straty. Obaj mają poza tym inne wydarzenia, ale biorąc pod uwagę sześć miejsc w składzie, może to być ich największa szansa. Po zwycięstwie w biegu na 400 m wczoraj wieczorem i uzyskaniu czasu 1:57,18 na 200 m Ledecky powinna być faworytką do awansu, ale krążą pytania dotyczące tego, jak długo planuje pozostać w tej imprezie.

READ  Raport i najważniejsze informacje o Grand Prix Australii 2022 FP3: Norris prowadzi Leclerca w wypadku Aston Martins w ostatniej sesji treningowej GP Australii

Zobaczymy 400 IM dla mężczyzn Ścigaj Kalisza I Jaya Litherlanda Chcą obronić swoje złote i srebrne medale na Igrzyskach w Tokio w 2021 roku. Obie drużyny będą musiały rywalizować o czołowe miejsca w tabeli Carsona Fostera, Ale. Foster, srebrny medalista Mistrzostw Świata w 2023 r., będzie chciał stworzyć swoją pierwszą drużynę olimpijską po nieudanym sezonie 2021. Foster nie pojawił się dziś rano na 400 m stylem dowolnym i obecnie ma wystartować w jednym z wyścigów. Brudniejsze niż podwójne200 m stylem dowolnym i 400 m stylem dowolnym, ale będziemy musieli poczekać, aż temperatura zacznie się ocieplać, aby zobaczyć, czy przepłynie oba.

Bohater ojczyzny Lilia Król Dziś rano miała swój pierwszy wyścig na dużym basenie. Na konferencji prasowej przed spotkaniem King powiedziała, że ​​będzie to jej ostatnie olimpijskie doświadczenie. Więcej o tej dyskusji można przeczytać tutaj. Rekordzista Ameryki King będzie musiał konkurować ze złotym medalistą olimpijskim, Lidia Jacoby. Pochodząca z Alaski, która obecnie trenuje poza Teksasem, jest rozstawiona z numerem 2 i będzie chciała wziąć udział w swoich drugich igrzyskach olimpijskich z rzędu. Nasienie numer pięć Kate Douglasanie będzie już startować w wyścigu Women’s 100 Breast, decydując się oszczędzać energię na napięty harmonogram w dalszej części zawodów.

Jeszcze całkiem Lilia Król Zaliczyła swoje pierwsze pływanie, a zadebiutuje kolejna amerykańska rekordzistka, as Ryana Murphy’ego Weź udział w wyścigu na 100 m stylem grzbietowym. Murphy jest czterokrotnym złotym medalistą olimpijskim i obrońcą brązowego medalu. Niektóre z największych zawodów Murphy’ego będą pochodzić od partnerów szkoleniowych Huntera Armstronga I Destin Lasko. Justina Reese’a Armstrong i Lasko podzielili się miejscami i będą starali się poprawić swoje piąte miejsce w 2021 r., za Murphym i Armstrongiem.