30 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Josh Radnor: Gwiazda „Jak poznałem waszą matkę” jest żonaty

Josh Radnor: Gwiazda „Jak poznałem waszą matkę” jest żonaty

Roya Rocklina/Getty Images

Josh Radnor na premierze filmu „Rise” w 2018 roku w Nowym Jorku.CNN

Aktor „Jak poznałem waszą matkę”. Josha Radnora Spotkał swojego partnera.

Radnor poślubił psycholog kliniczną Jennifer Jacobs na początku tego miesiąca na weselu na świeżym powietrzu, ku wielkiemu przerażeniu zmarzniętych gości.

„Wyszłam za mąż! Dwa tygodnie temu. Podczas lekkiej śnieżycy*. To był niesamowity weekend pełen śnieżnej rozkoszy” – Radnor książki w niedzielę na swoim Instagramie, pokazując zdjęcia z ich wielkiego dnia.

Według brytyjskiego Daily Mail aktor i Jacobs pobrali się na oczach 164 gości w posiadłości Cedar Lakes w Port Jervis w stanie Nowy Jork. New York Timesa.

Para poznała się podczas ceremonii medytacyjnej w 2022 roku podczas: znieczulający Jak wynika z artykułu, podróż. Radnor oświadczył się podczas wycieczki do Parku Narodowego Joshua Tree.

Ich zasypana śniegiem noc poślubna była „zimna i wytrącająca z równowagi, ale także kosmiczna i boska” – Radnor powiedział gazecie.

Częścią tego, co mogło zwiększyć te obawy, są tak trudne warunki pogodowe, że wszyscy goście weselni i sprzedawcy musieli spędzić noc w obiekcie ze względu na niebezpieczne warunki na drodze.

Jednak Radnor nazywa siebie szczęściarzem.

„Nie mogę uwierzyć, jakie mam szczęście, że mogę nazywać tę niezwykłą kobietę moją żoną” – napisał Radnor w swoim niedzielnym poście.

Ogólnie rzecz biorąc, wydarzenie to przypomina… podróż.

READ  Dyrektorzy studiów na ostatniej sesji przetargowej - The Hollywood Reporter