21 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

„Wredne dziewczyny” zajmują pierwsze miejsca w rankingach sprzedaży po nadejściu mroźnej zimy – The Hollywood Reporter

„Wredne dziewczyny” zajmują pierwsze miejsca w rankingach sprzedaży po nadejściu mroźnej zimy – The Hollywood Reporter

W krajowej kasie rozpoczęło się zimowe zamrożenie, gdyż właściciele kin i studiów borykają się ze spowolnieniem produkcji spowodowanym zeszłorocznymi strajkami pracowników i wynikającymi z nich opóźnieniami w produkcji.

W weekendy 19-21 stycznia Paramount Mam na myśli dziewczyny Musical pozostał na pierwszym miejscu po drugiej emisji, a jego szacunkowa wartość wyniosła 11,7 miliona dolarów w 3826 lokalizacjach, co daje łączną kwotę 50 milionów dolarów w kraju. W przypadku musicalu napisanego przez Tinę Fey odsetek ten spadł bardziej, niż oczekiwali twórcy filmu – do 59%.

Jedyną nową, szeroką wersją była Bleecker Street Międzynarodowa Stacja Kosmiczna, ekscytująca opowieść o walczących astronautach na rywalizujących stacjach kosmicznych. Film wyreżyserowała Gabriella Cowperthwaite, a w rolach głównych występują Ariana DeBose i Chris Messina.

Międzynarodowa Stacja Kosmiczna, który był odtwarzany w 2250 lokalizacjach, prawie upadł, a jego krajowy debiut wyniósł 3 miliony dolarów i zajął siódme miejsce. Obraz może cieszyć się drugim życiem w domowej rozrywce, a także robić dobre interesy na niektórych rynkach zagranicznych. Jednak został uderzony oceną C-CinemaScore.

Wracając do pierwszej dziesiątki, liderem jest Jason Statham z Amazon/MGM pszczelarz W swoim drugim występie pozostał na drugim miejscu, zdobywając 8,5 miliona dolarów z 3330 kin, co daje łączną kwotę 31,1 miliona dolarów w kraju. Za granicą zarobił kolejne 14,2 miliona dolarów, łącznie 44,2 miliona dolarów za granicą i 75,2 miliona dolarów na całym świecie.

Warner Bros. Świąteczny hit Wonka Uplasował się na trzecim miejscu z wynikiem 6,4 miliona dolarów w kraju z 3316 lokalizacji, co daje imponujący wynik w kraju wynoszący 187,2 miliona dolarów. Na całym świecie zarobił 344,6 miliona dolarów, co daje łączną kwotę 531,8 miliona dolarów.

Sukces komedii romantycznej z Willem Gluckiem i Sonnym Każdy, tylko nie ty Nadal zajmuje czwarte miejsce, przekraczając 100 milionów dolarów na całym świecie, stając się od tego czasu najbardziej dochodową komedią z kategorią R. Dziecko Bridget Jones W 2016 r. nieskorygowane o inflację. Film pomaga udowodnić, że komedie romantyczne nadal stanowią realne doświadczenie teatralne, a nie dominują w streamingu.

READ  Topol, gwiazda „Skrzypka na dachu” na ekranie i na scenie, umiera w wieku 87 lat

Oryginalne oświetlenie i film Universal Imigracja Pierwszą piątkę uzupełniono kwotą 5,3 miliona dolarów z 3094 kin w Ameryce Północnej, co daje łączną kwotę 94,7 miliona dolarów w kraju i 191,6 miliona dolarów na całym świecie.

W kasie specjalnej Neon i Ava DuVernay Pochodzenie Swojego pierwszego dużego wysiłku dokonał po odbyciu w zeszłym miesiącu tournée kwalifikacyjnego do Oscara po Los Angeles i Nowym Jorku. Film zarobił 875 000 dolarów na 125 stronach, średnio 7 000 dolarów na witrynę.

Pochodzenie, Film z Aunjanue Ellis-Taylor w roli głównej jest luźną adaptacją książki Isabel Wilkerson Zajęcia: Źródła naszego niezadowolenia. Film opowiada historię wszechstronnej teorii amerykańskiego rasizmu autorstwa zdobywcy nagrody Pulitzera, dziennikarza. W obsadzie znaleźli się także Jon Bernthal i Niecy Nash-Bates. „To satysfakcjonujące, że ten film nawiązał kontakt z widzami i doszedł do skutku” – mówi Elissa Federoff, dyrektor ds. dystrybucji w Neon.

Na innym niszowym rynku firma Searchlight osiągnęła kamień milowy w postaci nominacji do Oscara Złe rzeczy Przekroczył granicę 20,4 miliona dolarów, co w dzisiejszych czasach stanowi prawdziwą małą fortunę dla niezależnego filmu. Złe rzeczy, Pochodzenie I Amerykańska fantazja Należy do grupy filmów niezależnych, które we wtorek rano mają nadzieję na zwiększenie swojej sprzedaży kasowej, jeśli otrzymają najwyższe nominacje do Oscara.