21 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Jonathan Majors przybywa do sądu z Meagan Good, aby wygłosić oświadczenia wstępne

Jonathan Majors przybywa do sądu z Meagan Good, aby wygłosić oświadczenia wstępne

07:32 czasu pacyficznego — Okazuje się, Jonathana Majorsa Rzeczywiście chwycił Megan jest dobraJej dłoń, gdy tylko znaleźli się w środku… ale nie była jedyną kobietą, której się trzymał.

Jonathan Majors wraz z matką i dziewczyną Meagan Good przybył do sądu, aby wygłosić oświadczenia wstępne w procesie o napaść. Siostra Jonathana, a także matka Megan i kilku przyjaciół pary zajęły pierwsze dwa rzędy za obroną. pic.twitter.com/W437QDzPTa

— Emily Palmer (@emilyepalmer) 4 grudnia 2023 r

Gdy szli po salach sądowych, trzymał starszą panią, ale oni zignorowali pytania mediów… łącznie z tym, czy czuje się jak Hiob (z Biblii).

Jonathan Majors staje dziś ponownie przed sędzią – gdy jego proces o napaść rozpoczyna się na dobre od wstępnych zeznań – i po raz kolejny ma u swego boku swoją panią Meagan Good.

Aktor przybył do sądu na Manhattanie w poniedziałek wczesnym rankiem na pierwszy prawdziwy dzień procesu, po zakończeniu selekcji ławy przysięgłych pod koniec zeszłego tygodnia. Jak widać, mężczyzna znów był w pełni ubrany… miał na sobie ciepły płaszcz i pasującą czapkę z odcieniami.

Oczywiście tuż za nim była jego dziewczyna Megan… która była z nim także podczas jego zeszłotygodniowego wystąpienia – najwyraźniej udowadniając, że będzie przy nim przez całą tę mękę.

Wyglądało na to, że gdy weszli, nie trzymali się za ręce… ale wyraźnie tworzyli zjednoczony front, tak jak to robili przez cały rok, gdy proces był wielokrotnie przekładany. Teraz w końcu zobaczymy, co myślą prokuratorzy przeciwko Majorom.

Przypomnijmy, że grozi mu zarzut wykroczenia i napaści za rzekome pobicie swojej byłej żony, Grace Jabbari, która również ma składać zeznania w tej sprawie – choć nie jest jasne, kiedy zostanie wezwana do zajęcia stanowiska.

READ  Drabina: Michael Peterson Blasts, serial HBO i reżyser filmów dokumentalnych

A co do tego, co ława przysięgłych usłyszy, a czego nie w związku z dowodami – cóż, w zeszłym tygodniu sędzia podjął kluczową decyzję… a mianowicie zdecydował się na zapieczętowanie, jak to określił, „podżegających” materiałów, które prokuratorzy chcieli przedstawić przed sądem. Dokumentacja, na którą wiele osób zadaje pytania, dotyczy raportu londyńskiej policji, do którego odwoływali się kilka miesięcy temu.

Nikt nie wie na pewno, czego dotyczy ten raport, ale wielu podejrzewa, że ​​ma on coś wspólnego z możliwym incydentem, który miał miejsce wcześniej. Jednak ława przysięgłych nie dowie się o tym wszystkim… i opinia publiczna też nie. Jednakże sędzia zgodził się powiadomić ławę przysięgłych o aresztowaniu Jabari… mimo że nigdy nie była ścigana w taki sposób, w jaki ma to miejsce obecnie w przypadku JM.TMZ.com

Majors od początku upierał się, że jest niewinny i stwierdził, że to on jest tutaj prawdziwą ofiarą. Nie przyznał się do winy, a jeśli zostanie skazany, grozi mu do roku więzienia.

Oryginalnie opublikowano – 6:43 czasu pacyficznego