21 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Josh Donaldson z Yankees nie zdecydował, czy zagra w 2024 roku

Josh Donaldson z Yankees nie zdecydował, czy zagra w 2024 roku

BOSTON – trzeciobazowy Yankees, Josh Donaldson, nie zdecydował, czy będzie grał w 2024 roku, czy też zakończy karierę po tym sezonie.

Donaldson powiedział: „Nie wiem”. sportowiec W niedzielę przed przegraną Yankees z obu stron w dwugłowym meczu z Red Sox na Fenway Park. „To zależy od tego, jak się czuję w tym roku, w tym sezonie i tak dalej, i rozmawiając z moją rodziną. Ale tak naprawdę – zostałem o to poproszony nie tylko przez ciebie, ale przez innych ludzi. „

37-letni Donaldson jest w ostatnim sezonie swojego czteroletniego kontraktu o wartości 92 milionów dolarów. To 13. wielki sezon ligowy Florida Nationals, kariera, która obejmowała tytuł Gracza Roku MLS w 2015 roku, trzy występy All-Star i przystanki w Oakland, Toronto, Cleveland, Atlancie i Minnesocie.

Powiedział, że nie myślał zbyt wiele o swojej przyszłości w baseballu.

Powiedział: „Byłoby:„ Co jest lepsze? ” „Jeśli czuję, że chcę to rozegrać na luzie i czuję, że to jest moja sytuacja rodzinna, właśnie to chcę zrobić. …ale już o tym nie myślałem.

Poniedziałkowy Donaldson trafi 151 z sześcioma homerami, ośmioma RBI i 724 OPS w 17 meczach. Tęsknił około dwóch miesięcy na początku sezonu z powodu naciągniętego prawego ścięgna podkolanowego.

Chociaż nadal jest ewidentnie czołowym obrońcą, jego ostatnie osiągnięcia nie do końca dorównują reputacji, którą zbudował, dzięki czemu zyskał przydomek „Zwiastun deszczu”. Donaldson trafił 0,222 z 15 homerami, 62 RBI i 0,682 OPS w 132 meczach w zeszłym sezonie – po raz pierwszy w Bronksie.

W niedzielny poranek powiedział, że w ostatnich dniach czuł się „naprawdę dobrze” przy stole.

„Uderzyłem wiele piłek mocno” – powiedział. „Niestety, niektóre z nich nie upadły w tej chwili.… Czuję się naprawdę dobrze tam, gdzie jestem, i tak naprawdę nie dotarłem do punktu, w którym gram każdego dnia”.

READ  Kentucky-Ole Miss, Alabama-Arkansas, NC-Clemson i więcej

Średnia prędkość wyjściowa Donaldsona w niedzielę wynosiła 92,2 mil na godzinę – lepiej niż średnia prędkość wyjściowa 90,7 mil na godzinę, którą ustalił w zeszłym sezonie. Powiedział, że czuje się lepiej fizycznie w tym sezonie niż w zeszłym roku.

„Fakt, że nawiązuję kontakt naprawdę mocno (i) uderzam piłkę naprawdę mocno w powietrzu i ilekroć mogę to zrobić, czuję, że mogę uzyskać dobre wyniki” – powiedział.

Menedżer Aaron Boone powiedział, że zachęciły go pałkarze Donaldsona.

„Uderza piłkę naprawdę mocno, co jest dobre” – powiedział Boone. „Myślę, że jeśli spojrzysz w górę i uderzysz w ziemię, nawet jeśli jego średnia (mrugnięcia) nie jest jeszcze dobra, uderza dużo piłek mocno. (Jeśli) nadal to robi, będziemy w dobrym miejscu tutaj, gdy spojrzymy za siedem miesięcy. „Dobrze było widzieć, jak uderza piłkę tak mocno, jak jest. Mam nadzieję, że zacznie uzyskiwać dzięki niej więcej wyników. Czuję, że porusza się świetnie po boisku, ale mam nadzieję, że będzie mógł kontynuować budować na tym, co czuję, że jest dobre z kijem”.

(Zdjęcie: Sarah Steer/Getty Images)