20 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Jeremy Renner składa wyrazy szacunku pracownikom szpitala w Reno rok po wypadku z pługiem śnieżnym

Jeremy Renner składa wyrazy szacunku pracownikom szpitala w Reno rok po wypadku z pługiem śnieżnym

On ogląda: Jeremy Renner zaskakuje personel szpitala, w którym był leczony

Jeremy Renner wyraził głęboką wdzięczność tym, którzy rok po wypadku pomogli mu w prawie śmiertelnym wypadku z pługiem śnieżnym.

W piątek w poście na Instagramie dwukrotnie nominowany do Oscara aktor A.J zdjęcie Ujawnił się, siedząc w wozie strażackim RennerVation, podczas swojej wizyty w szpitalu Reno w Nevadzie, gdzie był leczony po wypadku, który miał miejsce w zeszłym roku.

„Wędrówka po Reno w Nevadzie z radością, błogosławieństwami i 🍕!!!!” Napisał w komentarzu. „Zatrzymałem się, aby spotkać się z dziećmi/superbohaterami, osobami udzielającymi pierwszej pomocy, lekarzami, pielęgniarkami i personelem szpitala Reno, aby złożyć wyrazy szacunku i świętować miłość, życie i błogosławieństwa, jakie niesiecie nam wszystkim”.

Dodał: „Dziękuję wam i tej społeczności za zatrzymanie mnie tutaj. Jestem wam na zawsze wdzięczny za miłość i tytan”.

Władze podały, że Renner doznał „tępego urazu klatki piersiowej i obrażeń kości”, kiedy 1 stycznia 2022 r. w Reno w stanie Nevada przejechał go bezzałogowy ratrak – 7-tonowy sprzęt do odśnieżania. Został przetransportowany helikopterem do lokalnego szpitala, gdzie 2 stycznia przeszedł pilną operację.

Więcej: Jeremy Renner dzieli się swoimi „obowiązkami” w zakresie rekonwalescencji po wypadku z pługiem śnieżnym, szczegółowo opisuje leczenie

Po wyjściu ze szpitala aktor „Jastrzębia” ujawnił, że w wyniku wypadku złamał ponad 30 kości.

Gwiazda Marvela ogłosiła to w zeszłym miesiącu za pośrednictwem Instagrama Poczta Z okazji rocznicy wypadku w Nowy Rok wyda „nowe wspomnienia muzyczne” zatytułowane „Wait”, które dokumentują „historię życia, śmierci, powrotu do zdrowia i wszystkiego, czego nauczyłem się po drodze”.

„Nie mogę się doczekać, aby podzielić się z wami więcej. #waitforme #laketahoe” – dodał w podpisie.

Podczas występu w programie „Jeremy Renner: Wywiad z Diane Sawyer – historia grozy, przetrwania i triumfu”, który został wyemitowany w kwietniu, Renner powiedział, że uważa się za „szczęśliwca”, ponieważ przeżył wypadek i w dużej mierze wyzdrowiał.

READ  Ticketmaster Taylor Swift wywołuje chaos w Senacie Stanów Zjednoczonych w sprawie antymonopolowej | Taylora Swifta

Renner podziękował także swojej rodzinie za pomoc w uporaniu się z psychicznym i fizycznym bólem, jakiego doznał od czasu wypadku.

„O tym właśnie rozmawiam z moją rodziną, ze wszystkich jej punktów widzenia, i to jest przerażające, co im przedstawiam” – powiedział wówczas. „To, co właśnie przeszliśmy – to jest prawdziwa miłość. To cierpienie – ale to podsyca nasiona miłości. „