29 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Taylor Swift i Travis Kelce zostali przyłapani na przejażdżce samochodem w Nowy Rok

Taylor Swift i Travis Kelce zostali przyłapani na przejażdżce samochodem w Nowy Rok

Taylora Swifta I Travisa Kelseya Rozprzestrzeniło się szeroko Pocałunek o północy w sylwestra, ale nie było to ich ostatnie publiczne wystąpienie 1 stycznia. Codzienna poczta Później tego ranka zrobiłem im zdjęcia podczas jazdy samochodem po Kansas City w stanie Missouri.

Kelsey Swift podjechał swoim Rolls Royce’em. Szybka usiadła obok niego z rozpuszczonymi włosami. Wyglądało na to, że miała na sobie koszulę z długimi rękawami i warstwowymi naszyjnikami. Jeśli chodzi o urodę, nosiła czerwoną szminkę i kocie oczy. Kelsey miała na sobie czapkę.

Zmiana stroju następuje po tym, jak Swift założyła włosy w srebrny kok Cleo Peppiatt Krótka sukienka na imprezie sylwestrowej, w której uczestniczyła z Kelsey. Zobacz zdjęcia pary za kierownicą Tutaj.

Więcej zdjęć Swifta i Kelseya na imprezie z Patrickiem i Brittany Mahomesami Prezentowane w mediach społecznościowych Wczoraj. Na zdjęciu pary Swift objęła Kelseya ramieniem.

Kelsey zwrócił także uwagę swoją reakcją na wczorajszy post projektanta Jeffa Hamiltona, w którym Kelsey i Swift mieli na sobie dopasowane kurtki uniwersyteckie. „Taylor Swift miała na sobie białą, wełnianą i skórzaną kurtkę Kansas City Chiefs Jeffa Hamiltona podczas dzisiejszego zwycięstwa @Chiefs nad Bengals” – napisał Hamilton. Kelsey wyraził swoją aprobatę za pomocą emoji: „🔥🔥🔥🙌🙌🙌”

Swift i Kelsey wydali oba Boże Narodzenie I Sylwester razem. Kelsey miał mecze w oba dni, a Swift był na nich obecny. Na Boże Narodzenie dołączyła do niej najbliższa rodzina.

Źródło, z którym rozmawiało codzienna poczta Później o tym jak wyjątkowe były Święta Swifta z Kelce. Jej rodzice, Andrea i Scott oraz brat Austin, spędzili dzień z Kelseyem i jego ojcem.

„Widzenie ich rodzin podczas tak wyjątkowego święta było najlepszym prezentem w historii Taylor” – powiedziało bliskie jej źródło. „To nigdy wcześniej się nie zdarzyło, a dzięki temu te wakacje stały się dla niej jeszcze bardziej znaczące. Jej przyjaciele uważają, że to tylko kolejny dowód na to, że Travis będzie Swifty na całe życie. Oczywiście Travis był zdenerwowany, że nie wygrali meczu [that day]. Jednak znajduje się w takim momencie swojej kariery, że nie pozwala, aby to miało na niego zbyt duży wpływ i nie może się doczekać następnego meczu. Oczywiście Chiefs wygrali mecz z Bengals w sylwestra.

READ  Kanye West „przeprasza” za szerzenie kłamstw na temat śmierci George'a Floyda

Może Ci się spodobać