15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Indiana Jones i The Dial of Destiny Digs zgarniają 24 miliony dolarów w piątkowej kasie – The Hollywood Reporter

Indiana Jones i The Dial of Destiny Digs zgarniają 24 miliony dolarów w piątkowej kasie – The Hollywood Reporter

Indiana Jones i tarcza przeznaczenia W piątek w kasie osiągnął 24 miliony dolarów na oczekiwany debiutancki weekend w przedziale 60 milionów dolarów. To postawiłoby otwarcie na dolnym końcu oczekiwań.

Piątkowa suma obejmuje 7,2 miliona dolarów w podglądach.

Najnowsza i piąta część długo opóźnianej serii przygodowych filmów akcji Disneya i Lucasfilmu znajdzie się na szczycie krajowej listy przebojów w długi weekend czwartego lipca. Twórcy filmu wciąż mają nadzieję, że zadebiutują w okolicach 65 milionów dolarów, ale B+ CinemaScore i letnie recenzje mogą utrudnić pocztę pantoflową. Jednym z jasnych punktów jest 88-procentowy pozytywny wynik oglądalności na Rotten Tomatoes.

the Indiana Jones W serii filmów ponownie występuje Harrison Ford jako zadowolony z siebie archeolog. 80-letni aktor występuje jako Phoebe Waller-Bridge, Antonio Banderas, John Rhys-Davies, Toby Jones, Boyd Holbrook, Ethan Isidore i Mads Mikkelsen w filmie wyreżyserowanym przez Jamesa Mangolda. (Steven Spielberg prowadził każdy z poprzednich czterech rosa filmy.)

Film jest kontynuacją filmu z 2008 roku Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszkiktóry 15 lat temu zaliczył trzydniowy debiut w wysokości 100 milionów dolarów.

utrzymanie przy życiu trwającego nazistowskiego tematu serii filmów, zapytało przeznaczenieHistoria kręci się wokół starego urządzenia, które jest nawiedzane przez Jonesa i złoczyńcę granego przez Mikkelsena.

Indiana Jones 5 Wyprodukowany przez Kathleen Kennedy, Franka Marshalla i Simona Emanuela, a Spielberg i George Lucas jako producenci wykonawczy. John Williams, który zdobył wszystko Indiana Jones Film od oryginału Poszukiwacze zaginionej Arki W 1981 roku partytura jest ponownie skomponowana.

DreamWorks Animation i Universal’s będą również otwarte w weekend poprzedzający 4 lipca Robbie Gelman, Nastoletni Kraken który zarobił 2,4 miliona dolarów w piątek, w tym 725 000 dolarów w czwartkowych zapowiedziach. Film rodzinny DOA zadebiutował z przewidywanym weekendem otwarcia w wysokości 6 milionów dolarów i szóstym miejscem.

1 lipca, 7:45 rano: Zaktualizowano o piątkowe sumy i zmienione szacunki weekendowe.

READ  Twórcy Stranger Things są wściekli po wydarzeniach z 4 sezonu Monopoly