15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Damien Priest oraz prawdziwi zwycięzcy i przegrani z WWE Money in the Bank Match Card

Damien Priest oraz prawdziwi zwycięzcy i przegrani z WWE Money in the Bank Match Card

Pieniądze w Banku 2023 zostały mocno zawyżone w sobotnią noc. O2 Arena w Londynie jest wyprzedana na jedną noc, która może zmienić kurs WWE na zawsze.

Wielu z nich okazało się głównymi zwycięzcami, zwłaszcza niektóre gwiazdy, które były u progu wielkiego przełomu.

Damien Priest i Io Sky zgarnęli torby Money in the Bank dla mężczyzn i kobiet, Gunther nadal zachował tytuł Intercontinental Championship z dominacją, a Cody Rhodes złożył oświadczenie, zamykając Dominic Mysterio.

John Cena był tam, by rozzłościć tłum w Londynie i zrobił niespodziankę Graysonowi Wallerowi, a The Usos dokonali potrzebnej zemsty na Roman Reigns i Solo Sikoa.

Inne gwiazdy nie miały jednak tyle szczęścia, widząc, że okazja prześlizguje się im przez palce.

LA Knight był ulubieńcem publiczności w męskim meczu MITB, ale nie mógł wygrać. Chyna Baszler zwróciła się przeciwko Rondzie Rousey, kończąc WWE Women’s Tag Team Championship po niecałym miesiącu.

Finnowi Balorowi nie udało się wygrać mistrzostwa świata w wadze ciężkiej od Setha Rollinsa, zgodnie z obietnicą.

Oto zwycięzcy i przegrani wspaniałej nocy wydarzeń WWE.

Wygląda na to, że gwiazdy w końcu stanęły w jednej linii z LA Knight. Był na szczycie świata, zmierzając do Money in the Bank 2023. Świat leżał mu na plecach.

Tłum na O2 Arena płonął w The Megastar. Zachęcali go bardziej niż wszystkich innych, nawet zawsze popularnego Shinsuke Nakamurę i urodzonego w Wielkiej Brytanii Butcha.

Agenci WWE wiedzieli, że tak się stanie. Na tym skupiał się ten mecz. W końcu zarezerwował jak niepowstrzymana gwiazda serialu, depcząc konkurencję, zanim udał się na szczyt drabinki.

Jednak nie dla Knighta. Możliwe, że WWE rozważało wręczenie mu teczki, ale zrezygnowało. Zamiast tego Damien Priest oddał strzał.

WWE może zbudować rozpęd Knighta, zanim w końcu wręczy mu wielką wygraną. Mecz z Loganem Paulem byłby pieniędzmi. Jednak nie udało mu się wykonać pierwszego strzału na skróty do złota.

To nie był wieczór pieniędzy w banku Knighta w Los Angeles, to był wieczór Damiena Priesta. Zapomniany członek Doomsday często potrzebował dużej przerwy.

Nie ma powodu, dla którego nie mógłby zdobyć swoich pieniędzy, kiedy nadejdzie czas. Dynamika zagłady ewoluuje, ale ta grupa zawsze była tworzona, aby pokonać zhańbionego łucznika.

Był pierwszym rekrutem Edge’a. Finn Balor może być postrzegany jako kapitan załogi, ale Priest wydawał się ostatnio bardziej gotowy na zdobycie tytułu mistrza świata niż Prince.

READ  Sir Ian McKellen nie pojawi się na finałowych przedstawieniach w Londynie po upadku teatru

Nowa era twórcza dla WWE zostanie określona przez takie decyzje. Zaangażowanie w druida toruje drogę wielu gwiazdom do zrobienia kolejnego kroku w kierunku najwyższych rachunków.

40-latek będzie na to zarabiał przy każdej nadarzającej się okazji. Wspaniale jest widzieć, jak jego wysiłki są nagradzane.

Ronda Rousey i Chyna Baszler obiecały ożywić dywizję tag team kobiet. Były szeroko reklamowane jako zwycięzcy w sposób, w jaki nie były to poprzednie mistrzynie tagów kobiet.

Jednak po zaledwie 33 dniach The Baddest Woman on the Planet i The Queen of Spades nie tylko stracili złoto, ale wyraźnie się rozpadli.

Raquel Rodriguez i Liv Morgan to dwie dobre zapaśniczki, które mogłyby walczyć o mistrzostwo świata kobiet. Są lepsi jako członkowie zespołu tagów.

Morgan jest trzecim partnerem Rodrigueza i jest w pełni zamienny z Shotzi na podstawie ostatniej rezerwacji.

Wszystko to kontynuuje okropną tradycję demontażu damskich drużyn tagów po utracie złotego medalu, pozostawiając nowych mistrzów bez silnych konkurentów.

Gunther jest najbardziej dominującym mistrzem w WWE. Nawet Roman Reigns wyglądał na bardziej bezbronnego w obronie tytułu niż obecny mistrz Interkontynentalny.

Wszedł do meczu z Mattem Riddle’em z pewnością siebie i wyszedł z większą pewnością siebie. To był dominujący program przeciwko jednej z największych gwiazd Monday Night Raw.

Chociaż Drew McIntyre wrócił kosztem Gunthera, stworzył jeszcze większą gwiazdę, z którą The Ring General może zmierzyć się na SummerSlam 2023.

W tym momencie nie można sobie wyobrazić utraty mistrza Interkontynentalnego w najbliższym czasie. Rekord panowania Honky Tonk Mana wynoszący 454 dni z pewnością zostałby pobity, a upadek Generała Pierścienia potrwałby jeszcze dłużej.

Zanim John Cena niespodziewanie pojawił się na O2 Arena, Cody Rhodes pokazał, dlaczego jest najbardziej oczywistym spadkobiercą The Champ.

Jego pojedynek z Dominikiem Mysterio był zabawnym oldskulowym pojedynkiem pomiędzy czołową twarzą a górną piętą. Ex-Con nie miał szans na pokonanie The American Nightmare, ale upewnił się, że utrata go była zabawną przejażdżką.

Obaj wyszli z tego lepiej. Rhodes wyglądał już jak mistrz świata. Tymczasem Dom pokazał, że może rywalizować na wyższym poziomie z mężczyzną wysokiej rangi.

Razem rozegrali najgorętszy mecz wieczoru, nie starając się zbytnio. Publiczności wszystko się podobało.

READ  HBO Max wyciąga prawie 200 odcinków Ulicy Sezamkowej

Pomimo bolesnej porażki na WrestleManii 39, The American Nightmare ma tyle rozpędu, co zawsze.

WWE zrobiło co w jego mocy, aby dostarczyć londyńskiej publiczności niespodzianki i nic nie było większe niż niezapowiedziane pojawienie się Johna Ceny.

Mistrz przybył, aby rozpalić przyszłość, w której WWE może sprowadzić WrestleManię do Wielkiej Brytanii. Chociaż nic nie zostało oficjalnie ogłoszone, ta prowokacja nie miałaby miejsca, gdyby nie była możliwa.

All Elite Wrestling pokazało, że wrestling może całkowicie wypełnić stadion w Wielkiej Brytanii, przekraczając granicę 60 000 pod względem sprzedanych biletów na All In 2023, który odbędzie się na stadionie Wembley. I to bez ogłoszenia choćby jednego meczu.

WWE mogłoby sprzedać Wembley na WrestleManię, choć może to sprowadzić się do polityki i pieniędzy, aby to urzeczywistnić.

WWE uczy się wartości oddania fanom w Wielkiej Brytanii na wielkie pokazy. Londyńskie PPV powinny pozostać niezmienne przez nadchodzące lata.

Niewielu w historii WWE jest bardziej supergwiazdami niż John Cena. Podczas gdy The Champ był znany z mieszanych reakcji, teraz otrzymuje powszechne zachwyty i okrzyki wsparcia.

Dzięki temu każdy zakątek jest indywidualny. Wprowadzenie Graysona Wallera na ring z Ceną było czymś wyjątkowym. Jest 33-letnim, obiecującym talentem, który natychmiast przejął pracę z The Champ.

Rozgrzany tłum w Wielkiej Brytanii obserwował młody talent, a on nigdy się nie wycofał. Naprawdę wgryzał się w każdy okrzyk w jego kierunku, jednocześnie nie pozwalając, by Cena go werbalnie uderzyła.

To była znacznie lepsza interakcja niż jakakolwiek Cena i Austin Theory, a Waller mógł odnieść więcej korzyści ze współpracy z The Champ.

Jeśli Waller dostanie ten mecz z Ceną, zostanie uznany za przyszłego szpilkę w biznesie. Miejmy nadzieję, że mistrz będzie w lepszej formie niż na WrestleManii 39.

Walka drabinkowa kobiet Money in the Bank mogła potoczyć się w wielu kierunkach, ale WWE utknęła przy domniemanym faworytze. Ayu Sky wyciągnęła go i przeczołgała się nad Baileyem, żeby wziąć torbę.

To był znaczący moment zaangażowania WWE. Genius of the Sky z miesiąca na miesiąc zyskuje na popularności na głównej liście.

Jej mecz z Biancą Belair na WWE Backlash był ogromnym punktem zwrotnym, ponieważ wielu miało nadzieję wygrać WWE Women’s Championship.

READ  Przyjaciele i rodzina Jamiego Foxxa nie podzielają jego diagnozy medycznej. Dlatego

Sky prawdopodobnie zrobi to wystarczająco szybko, teraz, gdy ma teczkę Money in the Bank. Fani od dawna czekali na mecz Asuka vs. Sky i prawie na pewno nastąpi to po tak ogromnej wygranej.

Po raz kolejny walizkę Money in the Bank wygrała wschodząca gwiazda, która wciąż czekała na swój wielki przełom. Sky może wkrótce stać się wielkim nazwiskiem jako mistrz Friday Night SmackDown.

Finn Bálor przeszedł poważną rehabilitację charakteru, przygotowując się do rewanżu z Sethem Rollinsem. Chociaż było mało prawdopodobne, aby pokonał Księcia Mesjasza, wielu spodziewało się, że będzie mu się wydawało, że jest blisko.

Zamiast tego była to 12-minutowa bitwa, która nie dotarła do szczytu biegu i spędziła ostatnie dwie minuty skupiając się na Damien Prieście przy ringu. Zwykłe odwrócenie uwagi wystarczyło, by Balor stracił mistrzostwo świata w wadze ciężkiej.

Chociaż jest możliwe, że Prince może dostać się do rewanżu, to powinien być jego wielki moment. To była okazja, dzięki której mógł stać się główną gwiazdą wydarzenia dla czerwonej marki.

To się nie stało. W tym momencie wydaje się prawdopodobne, że Księcia dosięgnie kara, gdyż teczka powinna pozwolić mu obalić Mesjasza, gdy nadejdzie na to czas.

27 września 2020 roku Roman Reigns i J. Uso pobrali się jako pierwsi. W swojej pierwszej obronie tytułu WWE Universal pokonał The Tribal Chief i znokautował swojego kuzyna, aby go zatrzymać.

Od tego czasu Jey niechętnie pokłócił się z The Bloodline. W końcu trzymał się wizji Reignsa, ale stało się to dopiero po oczywistych nadużyciach ze strony wodza klanu.

Pomoc Samiemu Zaynowi w otrząśnięciu Jeya z otchłani i zwrócenie się Jimmy’ego Uso przeciwko The Bloodline było ostatnią kroplą. To otworzyło Jeyowi drogę do ponownego przystąpienia do wojny z Reignsem.

W wojnie domowej rodów Ji został pokonany przez Reignsa i Sulu Sekua. Cały czas był karany za to, że wybrał brata zamiast wodza plemienia.

Jednak, gdy miało to największe znaczenie, Jey dostawał dokładnie to, czego potrzebował. Odniósł zwycięstwo nad Reignsem, stając się pierwszym człowiekiem, który przypiął Reignsa od ponad 1200 dni.