21 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Grupa Coroplast współpracuje z OpenText, aby spełnić wymogi Polski w zakresie e-fakturowania

Grupa Coroplast współpracuje z OpenText, aby spełnić wymogi Polski w zakresie e-fakturowania

Platforma Business Cloud i platforma e-fakturowania OpenText upraszczają fakturowanie elektroniczne dla średnich firm na całym świecie

Waterloo, ON, 2 kwietnia 2024 r /CNW/ — Otwarty Tekst™ (NASDAQ: OTEX), (TSX: OTEX), gigant informacyjny, ogłosił dzisiaj, że dokonał wyboru Choroplast Jako wiodący producent technicznych taśm samoprzylepnych, przewodów i kabli oraz wiązek przewodów, grupa jest dostawcą faktur za energię elektryczną. Polska. Rozwiązania OpenText do e-fakturowania umożliwiają rozwijającemu się globalnemu przedsiębiorstwu bezpieczne zarządzanie obowiązkowymi wymogami rządowymi. PolskaPartnerstwo na rzecz celów płynnej łączności z polskim portalem KSeF i zgodności z lokalnym mandatem.

Logo OpenText (PRNewsfoto/Open Text Corporation)

Logo OpenText (PRNewsfoto/Open Text Corporation)

Firmy działają w ramach uniwersalnej dyrektywy Komisji Europejskiej w sprawie fakturowania elektronicznego (ViDA). Polska Aby spełnić wymogi, należy stworzyć niezbędną infrastrukturę. Dzięki OpenText jako dostawcy e-faktur, Grupa Coroplast może mieć pewność, że przestrzega tych zasad.

„W miarę jak nasza firma rozwija się globalnie, zrozumienie i przestrzeganie różnych wymogów na każdym nowym rynku może być trudne” – powiedział. Astrid Hassan, TeamLead SAP FI/CO w Grupie Coroplast. „Dzięki pomocy OpenText jesteśmy teraz zaangażowani w zaspokajanie potrzeb nie tylko w zakresie fakturowania elektronicznego. Polska Ale także w innych krajach. To nie tylko zapewnia nam zgodność, ale także zapewnia naszym zespołom dostęp do światowej klasy, przyjaznej dla użytkownika platformy fakturowania, która zwiększa efektywność naszych procesów.

Decyzja Coroplast Group o współpracy z OpenText opiera się na dużych możliwościach podstawy chmury sieci biznesowej OpenText. To innowacyjne rozwiązanie oferuje oszczędne i elastyczne podejście, szczególnie odpowiednie dla organizacji zajmujących się usługami zarządzanymi. To strategiczne posunięcie płynnie wpisuje się w wyłaniający się krajobraz transformacji cyfrowej, umożliwiając średnim firmom, takim jak Grupa Coroplast, skuteczne zarządzanie procesami elektronicznej wymiany danych (EDI) i e-fakturowania.

„Jako lider optymalizacji łańcucha dostaw jesteśmy zaangażowani w pomaganie firmom w spełnianiu rosnących globalnych wymogów w zakresie e-fakturowania” – powiedział Muhi Majzoub, wiceprezes i dyrektor ds. produktu w OpenText. „W dzisiejszej szybko rozwijającej się gospodarce globalnej przestrzeganie zmieniających się przepisów jest dla wielu firm trudnym i czasochłonnym zadaniem. OpenText jest tutaj, aby odciążyć przedsiębiorstwa, zapewniając niezawodne i elastyczne rozwiązania w zakresie e-fakturowania. Naszym celem jest nie tylko spełniają wymogi regulacyjne, ale także dostarczają cennych spostrzeżeń w czasie rzeczywistym, które zrewolucjonizują przyszłość biznesu.”

READ  Ukrainiec podpalił się przed ambasadą w Polsce

Platforma Business Cloud i E-Invoicing firmy OpenText to oparte na chmurze rozwiązanie do fakturowania elektronicznego, które pomaga firmom obniżyć koszty operacyjne, zachować zgodność z przepisami i zwiększyć wydajność procesów. Platforma oferuje szeroką gamę rozwiązań wspierających fakturowanie elektroniczne, w tym OpenText™ Active Invoices with Compliance oraz OpenText™ Business Network Cloud Foundation. Rozwiązania te ułatwiają zgodność z przepisami w zakresie e-fakturowania w ponad 48 krajach i zapewniają integrację B2B małym i średnim firmom. Dzięki platformie Business Cloud i platformie e-fakturowania OpenText firmy mogą skrócić czas spędzany na fakturowaniu, zmniejszyć liczbę błędów w fakturowaniu, przyspieszyć płatności i zwiększyć zadowolenie klientów.

Dodatkowe zasoby:

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o OpenText™ Business Network Cloud Enterprise Tutaj.

O Grupie Coroplast

Grupa Coroplast to niezależna, rodzinna firma odnosząca sukcesy na całym świecie, zarządzana w trzecim pokoleniu przez Natalie Meckelberger jako prezes i dyrektor generalny. W swojej 95-letniej historii firma ewoluowała od lokalnego producenta wyrobów do izolacji elektrycznej do światowego gracza i lidera technologicznego w dziedzinie technicznych taśm samoprzylepnych, przewodów i kabli oraz wiązek przewodów. przyjazd Nasza strona internetowa Ucz się więcej.

O OpenTexcie
OpenText, Information Enterprise™ pomaga organizacjom uzyskać wgląd dzięki wiodącym na rynku rozwiązaniom do zarządzania informacjami obsługiwanymi przez OpenText Cloud Editions. Więcej informacji na temat OpenText (NASDAQ: OTEX, TSX: OTEX) można znaleźć na stronie opentext.com.

Skontaktuj się z nami:
Dyrektor generalny OpenText Marek Parenezjasz blogu
Świergot | LinkedIn

Niektóre stwierdzenia zawarte w tej informacji prasowej mogą zawierać słowa uważane za stwierdzenia wybiegające w przyszłość lub zawierać informacje zabronione na mocy obowiązujących przepisów dotyczących papierów wartościowych. Stwierdzenia te opierają się na bieżących oczekiwaniach, szacunkach, prognozach i prognozach OpenText dotyczących środowiska operacyjnego, gospodarek i rynków, na których działa Spółka. Stwierdzenia te podlegają ważnym założeniom, ryzyku i niepewności, które są trudne do przewidzenia, a rzeczywiste wyniki mogą się istotnie różnić. Założenia OpenText, nawet jeśli na dzień publikacji niniejszego komunikatu prasowego były uważane przez Spółkę za uzasadnione, mogą okazać się błędne i w rezultacie rzeczywiste wyniki mogą znacząco różnić się od oczekiwań przedstawionych w niniejszym dokumencie. Zobacz raport roczny OpenText na formularzu 10-K, raporty kwartalne na formularzu 10-Q oraz inne zgłoszenia dotyczące papierów wartościowych składane do SEC i innych organów nadzoru papierów wartościowych, aby uzyskać dodatkowe informacje dotyczące ryzyka i innych potencjalnych czynników. OpenText zrzeka się wszelkich zamiarów lub zobowiązań do aktualizacji lub zmiany jakichkolwiek stwierdzeń dotyczących przyszłości w celu uzyskania nowych informacji, przyszłych wydarzeń lub z innych powodów, z wyjątkiem przypadków wymaganych przez obowiązujące przepisy dotyczące papierów wartościowych.

READ  James May zepsuł się podczas kręcenia w Polsce

Prawa autorskie © 2024 OpenText. Wszelkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe będące własnością OpenText. Ten produkt(y) może obejmować jeden lub więcej patentów. Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić https://www.opentext.com/patents.

OTEX-G

cjacja

cja

Wyświetl oryginalną zawartość, aby pobrać multimedia:https://www.prnewswire.com/news-releases/coroplast-group-partners-with-opentext-to-meet-polands-e-invoicing-mandates-302103348.html

ŹRÓDŁO Firma Open Text

cjacja

cja

Wyświetl oryginalną zawartość, aby pobrać multimedia: http://www.newswire.ca/en/releases/archive/April2024/02/c6423.html