29 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Firma Pokémon twierdzi, że zbada Palworld

Firma Pokémon twierdzi, że zbada Palworld

Możecie się teraz rozłączyć, gdyż prawnicy The Pokémon Company zajmują się tą sprawą. W obecnej sytuacji Zamieszczone na stronie internetowej firmyFirma Pokémon twierdzi, że jest świadoma „gry wydanej w styczniu 2024 r.” i planuje „podjąć odpowiednie działania w celu zaradzenia wszelkim aktom naruszenia własności intelektualnej związanym z Pokémon”.

Wszyscy zaznajomieni z reputacją Nintendo w zakresie sporów dotyczących ochrony jej praw własności intelektualnej szybko zastanawiali się, kiedy i czy firma rzuci młotek… Na świecie'S „Oryginalna postać, nie kradnij„Potwory. Sekcje gier wideo w mediach społecznościowych były pełne porównań między nimi Na świeciePrzyjaciele i przyjaciele Nintendo, w tym Oskarżenia Od bezpośredniego plagiatu (Czyli Pocketpair Prezes zaprzecza.)

Firma usunęła już zwiastun moda stworzonego przez YouTubera ToastedShoes, który zastępował kumpli Pokemonami. Firma ToastedShoes opublikowała pełny film szczegółowo opisujący swoje doświadczenia z tym modem, który został już usunięty.

Pełne oświadczenie Pokémon Company możesz przeczytać poniżej:

Otrzymaliśmy wiele zapytań dotyczących gry innej firmy wydanej w styczniu 2024 r. Nie udzieliliśmy żadnego pozwolenia na wykorzystanie własności intelektualnej ani zasobów Pokémon w tej grze. Zamierzamy zbadać i podjąć odpowiednie środki, aby zaradzić wszelkim aktom naruszenia praw własności intelektualnej związanych z Pokémonami. Będziemy nadal pielęgnować i dbać o każdego Pokémona i jego świat, a także będziemy pracować nad zjednoczeniem świata poprzez Pokémony w przyszłości.

READ  Nagroda Turinga zdobyta przez współtwórcę technologii Ethernet