28 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Fani liderów doceniają nominacje Quinna, Kingsbury'ego i Waite'a

Fani liderów doceniają nominacje Quinna, Kingsbury'ego i Waite'a

W tym tygodniu w ankiecie Reacts poprosiliśmy czytelników Hogs Haven o ocenę decyzji o zatrudnieniu na stanowiska głównego trenera i koordynatora.

Decyzje dotyczące zatrudnienia głównego trenera Dana Quinna, koordynatora ataku Kliffa Kingsbury'ego i koordynatora obrony Joe Witta otrzymały zaskakująco podobne opinie.

spłacać Zakłady sportowe DraftKingsoficjalny partner sportowy SB Nation


W każdym przypadku około 30% respondentów przyznało pracownikom ocenę „A”, około połowa przyznała pracownikom ocenę „B”, a około 15% przyznało pracownikom ocenę „C”. Nie więcej niż 5% ankietowanych przyznało któremukolwiek z pracowników niższą ocenę.

Dana Quinna

W szczególności zatrudnienie Quinna wydaje się „bezpiecznym” posunięciem w porównaniu z bardziej ryzykownym posunięciem, jakim jest zatrudnienie młodszego, mniej doświadczonego kandydata. Quinn reprezentuje posunięcie „anty-Sean McVay” – decyzję, aby nie ścigać kolejnego atrakcyjnego młodego koordynatora ofensywy, jak zrobiło to wiele zespołów, odkąd Rams zatrudnili McVaya w 2017 roku, gdy miał 30 lat.

Jeśli chodzi o „pozytywne”, Adam Peters powiedział, że szuka lidera, a Dan Quinn z pewnością wydaje się pasować do tego stanowiska. Słyszeliśmy zeznania byłych zawodników, byłych prezydentów i byłych trenerów z różnych drużyn i w różnych okresach, którzy wypowiadali się po zatrudnieniu i chwalili zdolności przywódcze Quinna. Quinn ma także w swoim życiorysie zwycięstwo w Super Bowl jako koordynator obrony oraz mistrzostwo konferencji NFC jako główny trener, co pokazuje, że potrafi wygrywać na boisku. Jego występy w roli koordynatora obrony były imponujące, ponieważ w ostatniej dekadzie odnosił sukcesy zarówno w Seattle, jak i Dallas.

Z drugiej strony, porażka Falcons w czwartej kwarcie w ich jedynym występie w Super Bowl w tym tysiącleciu oraz wyraźny brak sukcesów Quinna na boisku bez Kyle’a Shanahana w roli koordynatora ataku.

Jednak identyfikacja i rekrutacja dobrego personelu również należy do akceptowanego zestawu umiejętności Quinna, więc jego decyzja o zatrudnieniu Kingsbury'ego i Whitta do kierowania odpowiednio atakiem i obroną jest interesującym wyborem, który został ogólnie dobrze przyjęty, ale – szczególnie w przypadku Kliffa Kingsbury'ego – z pewnymi zastrzeżeniami.

READ  Dodgers umieścił Claytona Kershawa na liście rannych, przywrócił Chrisa Taylora

Cliffa Kingsbury’ego
Kingsbury odniósł ograniczony sukces jako główny trener NFL. Wygrał 5, 8 i 11 meczów w pierwszych trzech sezonach, a jego Cardinals przegrali w rundzie z dziką kartą w swoim jedynym sezonie play-off w 2021 r. Na początku 2022 r. Kingsbury został podobno nagrodzony przedłużeniem kontraktu o 6 lat, ale po fatalnej sytuacji W czwartym sezonie -13-1, został zwolniony i zakończył swoją jedyną karierę trenerską w NFL z rekordem 28-37-1 w ciągu 4 sezonów.

Wszyscy oczywiście wiemy, że główni trenerzy i koordynatorzy wykonują różne prace i choć kadencja Kingsbury'ego w Arizonie mogła zakończyć się chaosem, to jego ofensywny sukces zapewnił mu pracę w Waszyngtonie.

Joe White'a
White dał jasno do zrozumienia, nawet gdy Dan Quinn nadal pracował w Dallas, że chce być tam, gdzie Dan jest. Chociaż White współpracował z trenerem Cowboys Mikiem McCarthym, był członkiem sztabu Quinna w Atlancie i podążał za nim do Dallas, kiedy Quinn został zatrudniony jako koordynator obrony w 2021 r. Teraz ponownie podąża za Quinnem, tym razem do Waszyngtonu, gdzie Whit będzie być DC.

Jako koordynatorka po raz pierwszy mam wrażenie, że fani w Waszyngtonie wierzą, że White jest właściwym człowiekiem na to stanowisko. Dallas z pewnością miało znacznie lepszą ogólną obronę i drugorzędną obronę niż liderzy, a jeśli Quinn przypisuje dużą część tych sukcesów Whittowi i mu ufa, wydaje się, że fani Waszyngtonu są skłonni w niego uwierzyć.

Trenerzy stanowisk i koordynator zespołów specjalnych

W drugiej połowie tygodnia, po tym jak większość głosowała w ankiecie, pojawiło się więcej wiadomości na temat sztabu trenerskiego Waszyngtonu.

Briana JohnsonaOn, który w 2023 roku był koordynatorem ofensywy Orłów, dołączył do sztabu trenerskiego ofensywy. Jego dokładny tytuł nie został jeszcze ogłoszony, ale oczekuje się, że będzie współpracował z rozgrywającymi, być może jako koordynator gier podań. Kwestią sporną w jego stanowisku jest to, że obecny trener QB, Tavita Pritchard, pozostanie w zespole. Podobnie jak zmagania Kingsbury’ego na stanowisku głównego trenera drużyny Cardinals niekoniecznie osłabiają jego szanse na sukces jako lidera w Waszyngtonie, fakt, że Brian Johnson został wyrzucony ze sztabu Filadelfii pod koniec sezonu 2023, nic nie znaczy. Naprawdę nie docenia tego, co zrobił w swojej karierze, aby dostać się na to stanowisko. Wiele osób postrzegało duet Kingsbury i Johnson jako znak, że Quinn tworzy imponujący zespół po ofensywnej stronie piłki, choć pojawiły się pewne obawy, czy Kingsbury, Johnson i Pritchard mogą oznaczać młodego Waszyngtonu. Rozgrywający może mieć w uchu zbyt wiele konkurencyjnych głosów.

READ  Hamilton podpisuje nowy dwuletni kontrakt z Mercedesem, aby zakończyć spekulacje na temat jego przyszłości w Formule 1

Jasona Simmonsa To nazwisko być może mniej znane fanom Waszyngtonu. Należy do sztabu trenerskiego Raiders i gra w defensywie. Był koordynatorem gry podań w defensywie w Vegas i według doniesień będzie pełnił podobną rolę w Waszyngtonie.

Larry'ego Izzo Podobno przejmie stanowisko koordynatora zespołów specjalnych od Nate’a Kaczora. Kaczor pierwotnie dołączył do sztabu trenerskiego Jaya Grudena, ale został zatrudniony, gdy do miasta przybył Ron Rivera. Drugiej zmiany trenera nie przeżył. Izzo był koordynatorem Seahawks ST i niewątpliwie odniósł sukces. Wydaje się, że jest dostępny tylko ze względu na fakt, że Seahawks zmienili głównego trenera poza sezonem, zastępując długoletniego głównego trenera Pete'a Carrolla na rzecz byłego koordynatora obrony Ravens, Petera Carrolla.

Izzo był trzykrotnym mistrzem Super Bowl jako zawodnik drużyny New England Patriots, a jego jednostki specjalne w Seattle zajmowały odpowiednio piąte, czwarte i ósme miejsce w DVOA w ciągu ostatnich trzech sezonów w NFL.

Końcowe przemyślenia

Czytając komentarze na Hogs Haven, słuchając podcastu i przeglądając serwis znany wcześniej jako Twitter, odniosłem wrażenie, że fani z Waszyngtonu byli na początku nieco zaskoczeni tym, jak wypadły poszukiwania trenera i że wczesna reakcja do Dana Quinna został wyciszony, ponieważ jego nominacja była nagrodą pocieszenia; Jego zatrudnienie nie było oczekiwanym rezultatem, a jego wiek i historia NFL były całkowitym przeciwieństwem tego, na co przygotowywali się fani.

W miarę jak dni mijają i część szoku mija, czuję, że fani przygotowują się do zatrudnienia, a proces ten jest wspierany wraz z każdą osobą dodawaną do sztabu trenerskiego na rok 2024.

Chociaż fani z pewnością nie tańczą na ulicach, myślę, że poziom pozytywnej akceptacji już się zakorzenił i zaczyna rozwijać się cichy optymizm. Być może nie osiągnęliśmy tego, czego oczekiwaliśmy, ale sztab szkoleniowy wydaje się być w dobrej formie.

READ  Świetny mecz Andre Drummonda pozwolił Bulls pokonać Hawks – NBC Sports Chicago

Wraz z rozpoczęciem darmowej agencji dla weteranów za nieco ponad 4 tygodnie, czas zwrócić uwagę na skład, gdy rozpoczynamy kolejną obiecującą erę futbolu w Waszyngtonie.


spłacać Zakłady sportowe DraftKingsoficjalny partner sportowy SB Nation


Czytaj więcej