21 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Cowboys są skazani na faule przeciwko obronie 49ers

Cowboys są skazani na faule przeciwko obronie 49ers

W niedzielę Warner powiedział, że obrona 49ers wykorzystała swój potencjał.

„Przez większość czasu po prostu czułem się jak my, człowieku” – powiedział Warner. „Oczywiście wiemy, że musimy grać w wielki futbol kwalifikacyjny, aby mieć szansę na wygraną w następnym meczu”.

Dla 49ers był to pierwszy mecz, w którym debiutant rozgrywający Brock Purdy, ostatni wybór w drafcie 2022, wyglądał na zdezorientowanego. Pośpiech Cowboys nieustannie wywierał presję na Purdy’ego, który został dwukrotnie zwolniony. Spudłował kilka rzutów, w tym kilka, które powinny zostać przechwycone, gdyby nie zostały obalone. Purdy powiedział po meczu, że przeszkadza mu jego gra.

„Są takie momenty w grze, kiedy myśli się: „Człowieku, chcę być lepszy”. — powiedział Purdy, który skończył z wynikiem 214 jardów i bez przyłożeń. „Ale jednocześnie, człowieku, to NFL nie jest łatwe. zrobić na własną rękę. A więc dla mnie to jest jak, człowieku, muszę wykonać swoją część. ”

Ale gwiazdorska obsada drugoplanowa i gra głównego trenera Kyle’a Shanahana wystarczyły przeciwko obronie Cowboys, która sprawiła, że ​​49ers walczyli o zdobycie jardów w sposób, w jaki nie mogli w ciągu 10 zwycięstw z rzędu, aby zamknąć sezon regularny . Running back Christian McCaffrey zdobył jedyne przyłożenie dla 49ers w trzeciej kwarcie, podczas gdy reszta wyniku pochodziła z czterech rzutów z gry Goulda.

49ers wystąpią po raz drugi z rzędu w NFC Championship Game i po raz trzeci w ciągu ostatnich czterech sezonów, kiedy w najbliższą niedzielę zmierzą się z najlepiej rozstawionymi Philadelphia Eagles.

Właściciel i dyrektor generalny Cowboys, Jerry Jones, powiedział dziennikarzom po meczu, że wierzy, że drużyna ma przewagę w meczu jako rozgrywający, ale zmagania Prescotta odepchnęły ją.

„Z Kaczką w środku myślałem, że mamy szansę przejść i rywalizować na najwyższym poziomie w tym turnieju” – powiedział Jones. „Naprawdę. To była nasza przewaga tutaj” – pomyślałem.

READ  Gdy przywódcy siedzą spokojnie Sam Hoyle, Jak sztuczna inteligencja może odpowiedzieć na najważniejsze pytania – NBC4 Waszyngton

Porażka dodała się do długiej listy bolesnych rozczarowań Dallas w fazie play-off, które ma tylko pięć zwycięstw po sezonie od wygrania Super Bowl w sezonie 1995. Od tamtej pory Cowboys nie pojawili się na turnieju konferencyjnym.