15 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Dak Prescott i Brass Cowboys dzielą się szczerymi uczuciami Treya Lance’a po wymianie z 49ers – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Dak Prescott i Brass Cowboys dzielą się szczerymi uczuciami Treya Lance’a po wymianie z 49ers – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Dak Prescott nie wiedział, że Dallas Cowboys wymienią kolejnego rozgrywającego, ale piątkowa decyzja o przejęciu Treya Lance’a od 49ers go nie zaskoczyła.

Doświadczony rozmówca po raz pierwszy opowiedział o tej przeprowadzce w sobotę po przedsezonowym meczu Cowboys przeciwko Las Vegas Raiders, mówiąc reporterom, dlaczego zatrudnienie Lance’a miało sens.

„Oczywiście rozumiem, że to biznes. Ona jest talentem pierwszej rundy, a ty zawsze starasz się ulepszyć swój zespół” – powiedział Prescott. „Ale to było główne biuro, więc powitamy go jak każdego członka zespołu i mamy nadzieję, że dzięki niemu staniemy się lepsi. Będziemy do niego wracać, wiedząc, że mamy jeden cel”. jako zespół.”

Lance został przeniesiony do Dallas po tym, jak trener 49ers Kyle Shanahan powiedział mu, że będzie trzecim rozgrywającym w drużynie, za Brockiem Purdym i Samem Darnoldem, rok po rozpoczęciu poprzedniego sezonu w QB1. Jednak kontuzje utrudniają rozwój Lance’a i 23-latek poprosił San Francisco, aby, jeśli to możliwe, znalazło mu szansę w innym miejscu w 2023 roku.

Obecnie Lance jest trzecim rozgrywającym drużyny Cowboys, za Prescottem i Cooperem Rushem, co oznacza, że ​​obecny rozgrywający nr 3 drużyny, Will Grier, jest dziwnym zawodnikiem. Po tym, jak w sobotę rozjaśnił boisko, Grier prawdopodobnie nie znajdzie się w składzie Dallas razem z Lance’em. Prescott powiedział po meczu, że całym sercem i myślami jest z Greerem.

„Ten facet po prostu schrzanił sprawę” – powiedział Prescott. „To jest Will”. „Will taki jest, odkąd tu jest. Wspaniale było, że tam wyszedł i pokazał, że potrafi się dobrze spisać, i mam nadzieję, że reszta ligi to zobaczy i zauważy”.

Trener Cowboys Mike McCarthy powiedział reporterom po meczu, że jest podekscytowany przejęciem Lance’a.

„Myślę, że za każdym razem, gdy masz okazję zaufać ocenom swoich pracowników – jest to oczywiście facet, który cieszy się dużym szacunkiem we wszystkich organizacjach i nie inaczej jest w naszej” – powiedział McCarthy. „Moment, w którym to nastąpi, jest trudny”.

READ  Cory Seager znajduje się na liście osób ze zwichniętym prawym kciukiem

McCarthy pochwalił występ Greera, którego oczy były zamglone, gdy po meczu rozmawiał z reporterami.

„Myślę, że moja gra mówi sama za siebie” – powiedział Greer. „Przede wszystkim jestem członkiem zespołu… Ostatecznie liczą się liczby. To tylko część pracy, na którą się piszę. To trudne, trudne, ponieważ zbliżasz się do ludzi. Ale jednocześnie nic mi nie będzie, wszystkim będzie dobrze.”

Lance i Grier odkryli w zeszłym tygodniu, że NFL może być trudnym biznesem. Jednak każdy zespół ma na myśli jedynie cel poprawy, a właściciel Cowboys, Jerry Jones, wydaje się pewny, że znalazł spadkobiercę Prescotta po tym, jak przegapił rozgrywającego Philadelphia Eagles Jalena Hurtsa w drafcie NFL 2020.

„Dwa lata temu przyglądaliśmy się rozgrywającemu w Filadelfii” – powiedział Jones reporterom w sobotę. „Gdyby wpadł w nasze ręce, zrekrutowalibyśmy go. Naszym planem jest, kiedy tylko możemy, ale rzadko się to zdarza, aby mieć kogoś o wysokich kwalifikacjach, który byłby na miejscu przy naszym wyborze rekrutacyjnym.

„Jesteśmy podekscytowani [Lance]„.

Pobierz i śledź podcast 49ers Talk