16 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Colleen Ballinger: Gwiazda YouTube pisze piosenkę, aby odpowiedzieć na oskarżenia fanów

Colleen Ballinger: Gwiazda YouTube pisze piosenkę, aby odpowiedzieć na oskarżenia fanów

  • Autorstwa Iana Youngsa
  • Reporter rozrywkowy

Źródło obrazu, Obrazy Getty’ego

podpis pod zdjęciem,

Ballinger jest najbardziej znany ze stworzenia przebojowej postaci Mirandy Sings

Gwiazda YouTube, Colleen Ballinger, odniosła się do oskarżeń o toksyczne relacje z fanami, publikując wideo, w którym broni się piosenką podczas gry na ukulele.

Najbardziej znana z roli Mirandy Singhs, amerykańska twórczyni istnieje od 2008 roku.

zeszły tydzień, poinformował Rolling Stone że dziesiątki fanów powiedziało, że byli „prześladowani, zastraszani i zawstydzani przez Ballinger i jej członków obsady”.

w jej wideoPowiedziała, że ​​​​ludzie mówili rzeczy, które „nie były do ​​końca prawdziwe”.

Pięciu byłych fanów powiedziało Rolling Stone o swojej przyjaźni z Ballingerem, co zaowocowało interakcjami, które według magazynu były „toksyczne, oparte na wyzysku i krzywdzące”, w tym wysyłanie sugestywnych seksualnie wiadomości i opowiadanie dowcipów na ich koszt.

Po opublikowaniu swojej 10-minutowej piosenki w odpowiedzi, Ballinger przyznała, że ​​„kiedyś wysyłała wiadomości do moich fanów, ale nie w przerażający sposób, jak wielu z was próbowałoby zasugerować”, dodając: „To była trochę strata”.

Śpiewała: „Na początku mojej kariery naprawdę nie rozumiałam, że być może muszą istnieć jakieś granice. Były chwile w DM, że przechodziłam przez szczegóły mojego życia, co było dla mnie naprawdę dziwne.

„Widzisz, nie robiłem tego od lat, ponieważ zmieniłem swoje zachowanie i wziąłem na siebie odpowiedzialność”.

Ballinger ma 8,6 miliona subskrybentów, prawie 2 miliardy wyświetleń na YouTube i 8,1 miliona obserwujących na Instagramie.

W refrenie śpiewa, że ​​ci, którzy wyrażają swoje żale, wsiedli do „toksycznego pociągu plotek”, który pędzi „na torze dezinformacji”, i że „nie przeżyje katastrofy”.

Dodała, że ​​wszyscy myślą teraz, że jest „osobą, która manipuluje i wykorzystuje dzieci”.

„Więc chciałem tylko powiedzieć, że jedyną rzeczą, którą się opiekuję, jest mój kot perski. Nie jestem groomerem. Jestem tylko frajerem, który nie rozumie, że nie powinienem odpowiadać przed fanem. Nie jestem drapieżnikiem, chociaż wielu z was tak myśli”.

„Czasami ludzie mogą popełniać błędy i to nie czyni ich okropnymi osobami” – dodała.

Jednak jej reakcja i niekonwencjonalny charakter teledysku nie spodobały się jej zwolennikom. Wielu w mediach społecznościowych krytykowało i kpiło z jej oczywistych pułapek i nieszczerości.