15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

– Nawet się nie znamy.

– Nawet się nie znamy.

Kelly Clarkson opowiedziała o swojej rzekomej „wołowinie” z Carrie Underwood w programie Watch Live.Rich Fury / Getty Images

  • Kelly Clarkson opowiada o swoich plotkach o „wołowinie” z Carrie Underwood na „Oglądaj to, co dzieje się na żywo. „

  • „Między nami nic nie ma, bo się nie znamy” – powiedziała widzom.

  • „Wszyscy stawiają nas przeciwko sobie” – dodała. „Nie robią tego mężczyznom”.

Kelly’ego Clarksona Chce, aby było jasne, że „nie ma wołowiny” między nią a Carrie Underwood.

pojawić się wOglądaj to, co dzieje się na żywoWe wtorek widz zapytał piosenkarkę o jej związek z koleżanką z planu.Amerykański idolAbsolwent Obie gwiazdy miały jedną wyjątkową Udane prace od wygranej ich odpowiednie pory roku.

„Po latach, w których wszyscy stawiali przeciwko sobie ciebie i Carrie Underwood”, widz zaczął natknąć się na imię Underwood i przypadkowo nazwał ją „Carrie Wood”.

„Teraz zawsze będę ją nazywać Carrie Wood” — wybuchnął śmiechem Clarkson. „Ona jest jak Dollywood!”

Nie dając widzowi czasu na dokończenie pytania, Clarkson kontynuowała: „Myślę, że wiem, do czego zmierzasz. Ludzie zawsze nas łączą, a my nawet nie znamy się na tyle, by na siebie wpaść”.

Powiedziała, że ​​dosłownie wpadliśmy na siebie kilka razy. „Między nami nie ma wołowiny”.

„Między nami nic nie ma, ponieważ się nie znamy, więc dosłownie wpadliśmy na siebie kilka razy” – powtórzyła.

Okazało się jednak, że nie do końca o to pytał widz.

Zapytany przez gospodarza Andy’ego Cohena, jaka byłaby reszta jej pytania, widz zapytał Clarkson, jak to jest mieć Underwooda jako gościa w „Program Kelly Clarkson. „

Kiedy publiczność wybuchnęła śmiechem, Clarkson upiła łyk swojego drinka, lekko pomachała kamerą i udała, że ​​zawstydzona opuszcza studio.

READ  „Songbirds & Snakes” w czwartek – ostateczny termin premiery za 6 milionów dolarów

Kiedy dołączyła do Cohena na swoim miejscu, powiedziała defensywnie: „Słuchaj, wszyscy zawsze pytają mnie, jakie pytanie mają inni!”

Jeśli chodzi o Pojawienie się Underwooda w talk show ClarksonaPowiedziała: „To było niesamowite. Wspaniale było mieć ją w programie”.

Clarkson dodała, że ​​„chciałaby odwiedzić ją ponownie”, ponieważ wywiad odbył się w 2020 r., kiedy nadal obowiązywały ograniczenia COVID, co oznacza, że ​​Underwood pojawił się zdalnie za pośrednictwem łącza wideo.

Wracając do tego, co mówiła wcześniej, prowadząca talk-show dodała: „Wszyscy zawsze stawiają nas przeciwko sobie i nie wiem, dlaczego to robią. Nie robią tego z mężczyznami. Robią to tylko z kobietami”.

Clarkson i Underwood, którzy wygrali odpowiednio pierwszy i czwarty sezon „American Idol”, odmówili wzięcia udziału w narracji, że powinni w jakiś sposób ze sobą konkurować.

w 2018 roku, Clarkson złapał wiatr w sondażu który poprosił fanów o głosowanie na to, który z nich był „najpopularniejszym zwycięzcą American Idol”.

„Wierzę, że wygrywamy w życiu i jesteśmy jednakowo błogosławieni!” napisał na Twitterze Clarkson W odpowiedzi na ankietę. „Piosenkarki, mamy, dyrektor generalny… #AmbitiousBlondes idą naprzód”.

„Cokolwiek to jest, dziewczyno, głosowałem na ciebie!” Underwood napisał ponownie dla Clarksona. Wykorzystała to również jako okazję do domagania się, aby kobiety były celebrowane, zamiast zmuszać je do konkurowania ze sobą.

„Ale poważnie, chciałbym, żeby więcej publikacji celebrowało sukcesy kobiet bez stawiania ich przeciwko sobie… to tylko moje przemyślenia… w każdym razie… kocham cię! Mam nadzieję, że dobrze sobie radzisz!”

Przeczytaj oryginalny artykuł na wewnątrz