15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Rhea Ripley pojawia się w WWE NXT i zmierzy się z Carmelo Hayesem i Trekiem Williamsem

Rhea Ripley pojawia się w WWE NXT i zmierzy się z Carmelo Hayesem i Trekiem Williamsem

Kilka gwiazd z głównego rosteru powróciło ostatnio do „WWE NXT” i ten trend trwa dziś wieczorem, jako obecna mistrzyni świata kobiet. Rhea Ripley pojawiła się w segmencie za kulisami Z Trekiem Williamsem i mistrzem NXT Carmelo Hayesem. W dalszej części serialu Ripley pojawia się ponownie na krótko, krzyżując upadłą Jesse Jane i nazywając jej napastnika, Lyrę Valkyrię, złym dupkiem.

Występ Ripleya w NXT ma miejsce 24 godziny po tym, jak Hayes powstrzymał Finna Balora, kolegę ze stajni Judgement Day, przed rozwaleniem krzesła nad głową Setha Rollinsa na „WWE Raw”. To oczywiście doprowadziło Bálora i Hayesa do walki w pojedynku później wieczorem, co oznaczało oficjalny występ Hayesa na Raw. To nie było pierwsze spotkanie Hayesa z Balorem. W zeszłym tygodniu na NXT Hayes i Williams udaremnili próbę Balora, by przygwoździć Rollinsa Cup de Grace. Chociaż Rollins pozostaje wdzięczny za jej niedawną pomoc, te działania nie robią wrażenia na Ripley, ostrzegając Hayesa i Williamsa.

„Następnym razem, gdy będziesz chciał wejść w nasz biznes, wejdziesz w nasz biznes”, zagroził Ripley podczas drugiego tygodnia specjalnego programu Gold Rush NXT.

Po tym, jak Ripley się odwrócił, Williams przypomniał Hayesowi, aby skupił się na obronie tytułu przeciwko Baronowi Corbinowi, która miała miejsce późnym wieczorem. Kiedy Hayes zwrócił swoją uwagę na Corbina, Bálor skupił się na Rollinsie, z którym miał rzucić wyzwanie na Money in the Bank o mistrzostwo świata w wadze ciężkiej.

READ  „Furiosa” zarobi 3,5 miliona dolarów, „Garfield” zarobi 1,9 miliona dolarów w przedsprzedaży.