13 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Bobby Lashley ma świetne wytłumaczenie, dlaczego jego spór z Brockiem Lesnarem nigdy się nie kończy.

Bobby Lashley ma świetne wytłumaczenie, dlaczego jego spór z Brockiem Lesnarem nigdy się nie kończy.

Bobby Lashley rywalizuje z Brockiem Lesnarem w sobotę (5 listopada) w WWE klejnot koronny w KSA. To jest rewanż od Royal Rumble 2022Bob wykorzystał wielką pomoc Romana Reignsa i Paula Heymana, aby pokonać Bestię i wygrać WWE Championship. Brock powraca do WWE Zdobądź wszystkie te saudyjskie pieniądze Skop Bobby’emu tyłek i odzyskaj jego wygraną.

W rozmowie z Shakil Mahjouri w CBS SportsBob dał świetne wyjaśnienie, dlaczego jego spór z Brockiem trwał dalej klejnot koronny. W rzeczywistości uważa się, że ich spór będzie trwał do czasu przejścia dwóch mężczyzn na emeryturę:

„Były lata, lata i lata postępu. Ze względu na sposób, w jaki wszystko ułożyło się z nami, nie sądzę, że widzimy się po raz ostatni. Myślę, że do końca mojej kariery pod koniec jego kariery zawsze będą Bobby i Brock. Bo teraz patrzę na wynik. Jako jeden dla mnie, zero dla niego. Więc jeśli są dwa dla mnie i zero dla niego po Klejnotu Koronnym, ja Jestem pewien, że wróci po kolejną. Musi pomścić swoje straty.

„…Myślę, że to nie będzie ostatni raz. Myślę, że Brooke i ja możemy wiele zrobić. Więc myślę, że ta spór będzie spór, który będzie trwał i nadal będzie wyglądał inaczej …”

Jeśli dobrze podążę za początkowym argumentem Boba, powie, że wygra ponownie za klejnot koronnyA to zjadłoby wystarczająco Brocka, by zażądać trzeciego meczu. Dzieje się tak, ponieważ Brocka kieruje się potrzebą pomszczenia swoich strat.

Więc Bob pokona go w trzecim meczu, a Brock zgłosi czwarty mecz. Ten wzór będzie powtarzany w pętli, aż obaj mężczyźni przejdą na emeryturę.

Podoba mi się pewność siebie stojąca za logicznym podejściem Lashleya i śmiały pomysł, że może on trafić gola w karierze 15-0 przeciwko Brockowi Lesnarowi. Ale niestety dla The All Mighty, jestem prawie pewien, że jego kłótnia będzie się nasilać po tym, jak Brock pokonał go w ten weekend o godz. klejnot koronny. Brock zrezygnował z kolejnych pojedynków z Romanem Reignsem i na pewno wygra kolejny mecz, aby uchronić go przed wyglądaniem na przegranego. Kolejny mecz odbędzie się w ten weekend z Bobbym Lashleyem w Arabii Saudyjskiej.

READ  Anne Heshey „Nie przewiduje się przetrwania” po urazie mózgu w wyniku wypadku samochodowego Nowości

Nawet po tym, jak Brock wygrał, nadal widzę jego feud z Bobbym. Spójrz tylko, jak Brock z łatwością zniszczył większość składu WWE bez Romana Reignsa i Bobby’ego Lashleya w ciągu ostatniego roku. Oprócz tych dwóch mężczyzn i Drew McIntyre, WWE musi włożyć trochę wysiłku, aby udowodnić, że niewielu innych na liście ma to, czego potrzeba, aby spędzać czas w tym samym odcinku z Lesnarem.

Czy chcesz zobaczyć więcej meczów między Brockiem Lesnarem a Bobbym Lashleyem? klejnot koronnyKlatki? Jeśli nie, to z kim masz nadzieję zobaczyć ich współpracę w przyszłości?