15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Arnold Schwarzenegger mówi, że jego mama płakała, kiedy zobaczyła na ścianach plakaty przedstawiające dorastających mężczyzn, aż w końcu zadzwoniła z tym do lekarza.

Arnold Schwarzenegger mówi, że jego mama płakała, kiedy zobaczyła na ścianach plakaty przedstawiające dorastających mężczyzn, aż w końcu zadzwoniła z tym do lekarza.

Arnold Schwarzenegger i Diane Hanson przemawiają na scenie podczas wieczoru z Arnoldem Schwarzeneggerem w Akademii Filmowej Muzeum, 28 czerwca 2023 r. W Los Angeles w Kalifornii.Stephanie Keenan/Getty Images dla Muzeum Filmowego Akademii

  • Matka Arnolda Schwarzeneggera początkowo była zdenerwowana wszystkimi plakatami wiszącymi na jego ścianie, gdy dorastał.

  • Podczas „Wieczór ze Schwarzeneggerem” aktor powiedział, że jego matka zadzwoniła do lekarza domowego, bo się martwiła.

  • Schwarzenegger powiedział, że największą obawą jego rodziców było to, że jest gejem.

Kiedy Arnolda Schwarzeneggera Chciał zostać światowej sławy kulturystą, a plakaty bokserów, zapaśników i kulturystów zdobiły ściany jego sypialni.

Ta scena pierwotnie zdenerwowała matkę gwiazdy.

Schwarzenegger powiedział do wypełnionej po brzegi sali w 966-osobowym Akademickim Muzeum Filmowym Teatr Davida Geffena w Los Angeles w Kalifornii w środę wieczorem podczas „Wieczór ze Schwarzeneggerem.

„Płakała. Codziennie płakała przed ścianą, dopóki nie zadzwoniłem do lekarza, lekarza domowego” – powiedział Schwarzenegger o zaniepokojeniu matki plakatami.

Schwarzenegger wspomina, że ​​lekarz powiedział jej, że nie ma się czym martwić.

„W końcu powiedział:„ Nie, to całkowicie normalne u dzieci w tym wieku. Uwielbiają twardzieli. Nie martw się o to. On nie jest gejem ”- powiedział Schwarzenegger, dodając:„ To był ich największy strach ”.

Schwarzenegger powiedział, że kiedy zaczęło się jego zainteresowanie kulturystyką, gwiazda „Herkulesa” Steve Reeves i angielski kulturysta Reg Park stali się jego idolami i zaczął czytać wszystko, co mógł o tym sporcie i śledzić wszystko, co robili.

„Kiedy przeczytałem, że Reg Park ćwiczy pięć godzin dziennie, podnosząc duże ciężary i wykonując od 50 do 60 zestawów ćwiczeń oraz podnosząc 50 ton ciężarów dziennie, zamierzałem zrobić to samo” – powiedział Schwarzenegger.

Arnolda Schwarzeneggera w 1976 roku.

Arnolda Schwarzeneggera w 1976 roku.Jacka Mitchella / Getty Images

„Moi rodzice myśleli, że jestem trochę chory na głowę i myśleli, że przesadzam i mam obsesję, a to szkodzi mojemu zdrowiu” – dodał.

READ  „Przypomina mi mnie” – legenda WWE komentuje Rondę Rousey na Survivor Series

Schwarzenegger został Najmłodszy Mr. Universe w 1967 roku w wieku 20 lat.

podczas Wydarzenie sprzedanektóry obejmował także specjalny pokaz 3D najbardziej dochodowego filmu Schwarzeneggera „Terminator 2”, aktor i były gubernator Kalifornii rozmawiał z redaktorem Taschen, Dianem Hansonem, dzieląc się ciekawostkami ze swojego życia i dziesięcioletniej podróży, aby skompilować nadchodzącą edycję dwutomowa książka o życiu aktora. .

pod tytułem „Arnold” Limitowana edycja 1500 $ (Jest też 3000 dolarów I 15 000 $ wydawnictwa grupowe) z Taschen w lipcu.

Przeczytaj oryginalny artykuł na wewnątrz