19 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Canfield top damski Polska |  Wiadomości, sport, praca

Canfield top damski Polska | Wiadomości, sport, praca

Zdjęcie personelu / Preston Byers Marina Koenig z Canfield myśli o jeździe Polki Eliany Thompson podczas drogowego zwycięstwa Cardinals.

POLSKA – Drużyna koszykówki dziewcząt z Canfield pokonała w czwartek Polskę w czwartym meczu, wygrywając na wyjeździe 41-30. Jednak zwycięstwo miało swoją cenę, ponieważ rozgrywający Cardinals Cammy Dill doznał kontuzji kostki w drugim meczu z rzędu.

W przeciwieństwie do poniedziałkowej kontuzji, kiedy skręcił lewą kostkę w pierwszej kwarcie meczu z kardynałem Mooneyem i powrócił w drugiej kwarcie, Till nie widział już takiej kontuzji w pierwszej kwarcie po skręceniu prawej kostki w połowie czwartkowego meczu z Polską.

Trener Canfield Matt Reel powiedział, że Till skorzysta na odpoczynku ze względu na napięty harmonogram kardynałów.

„Dobrą rzeczą jest to, że mamy tydzień wolnego. W następną sobotę gramy w Streetsboro, a w następną środę bierzemy udział w turnieju. – powiedział Reel. „Uważamy, że nic jej nie będzie. To niefortunne, ale przychodzi to w momencie, gdy możemy dać jej trochę odpoczynku, możemy zapewnić jej zdrowie i możemy ją odzyskać.

Podczas gdy Till wypadał z gry, a Jenna Triveri pauzowała z powodu kontuzji kostki, seniorzy Canfield Grace McQuiston i Cami Hritz oraz studentka drugiego roku Carly Fleming stanęli na wysokości zadania, zdobywając 30 punktów pomiędzy całą trójką.

Po pierwszej połowie prowadzenia 19:11, w trzeciej kwarcie Cardinals powiększyli przewagę do 12. Polka Eliana Thompson utrzymała jednak Bulldogs w grze, strzelając 7 goli z rzędu i zmniejszając deficyt do pięciu w niecałą minutę po trzeciej kwarcie.

Polska cofnęła się na pięć na początku czwartej partii i ustaliła wynik 31-26, ale Bulldogs przez cztery minuty tracili gola, po czym Canfield przez 10 runów pozostawał bez odpowiedzi, ustanawiając 15-punktową przewagę i skutecznie kończąc mecz.

W trzeciej kwarcie Thompson zdobył 11 punktów, najwięcej w drużynie. Hritz prowadził Cardinals z 11 punktami.

READ  Niemcy wprowadzają kontrole graniczne z Czechami i Polską

Pomimo porażki główny trener Polski Nick Blanch był zadowolony z czwartkowego występu swojej drużyny.

„Nasze dzieci grały naprawdę ciężko. Jestem bardzo dumny z tego, co nasze dzieci zrobiły dziś wieczorem. Są chwile, kiedy wygrywamy i myślimy: „Mogliśmy dzisiaj spisać się lepiej”. Nasze dzieci naprawdę się poprawiły, – powiedziała Blanche.

Blanche pochwaliła Thompsona za przejęcie kontuzjowanej seniorki Mary Brandt, nazywając ją najlepszą zawodniczką zespołu. Blanche powiedziała „A” Thompsonowi „Chrzest bojowy” Marka bardzo dobrze poradziła sobie z nagłą zmianą.

„Świetnie potrafi zachować pozytywne nastawienie i stara się zachować pozytywne nastawienie nie tylko dla siebie, ale także dla swoich kolegów z drużyny. Jestem z niej bardzo dumny i ma przed sobą świetlaną przyszłość w tym programie. – powiedziała Blanche.

Polska (12-8, 10-1) zdominowała swoich przeciwników z Konferencji Północno-Wschodniej-8, ale walczyła z przeciwnikami spoza konferencji. Czwartkowa porażka z Canfieldem zmniejszyła rekord Bulldogs poza konferencją do 2-7, ale Blanche powiedział, że się tym nie martwi.

„Zespoły, z którymi graliśmy [out of conference], wszystkie były dobre. Robimy to z jakiegoś powodu. A ponieważ, jeśli zaplanujemy wszystkie babeczki, kiedy staniemy przed wyzwaniem?”– powiedziała Blanche. „Więc nie martwię się tym. Ostatecznie chcę, żebyśmy z biegiem czasu stawali się lepsi. Myślę, że te zespoły rzucały nam wyzwania i sprawiły, że z biegiem czasu staliśmy się lepsi.

Polska kończy sezon zasadniczy pozakonferencyjnym finałem w Hawken w sobotę przed poniedziałkowym finałem sezonu przeciwko Hubbardowi.

Reel powiedział, że jest dumny z postępów swojego zespołu przez cały rok, wygrywając cztery mecze z rzędu.

Myślę, że ponieważ w tym sezonie staliśmy się lepsi, ten zespół nauczył się wygrywać. Oczywiście po powrocie Cammy na emeryturę przesunęliśmy niektórych ludzi na wyższy poziom, ale nie sądzę, że byli na to gotowi na początku roku. – powiedział Reel.

READ  2022 Brązowy medalista świata Xavier Masiuk z Polski zobowiązuje się do NC State

Canfield (14-7, 4-4) zagra dopiero 17 lutego, kiedy Cardinals zmierzą się z Streetsboro.

[email protected]

Otrzymuj najświeższe wiadomości i nie tylko, prosto na swoją skrzynkę odbiorczą