22 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Polski nadawca publiczny TVP EFM wkracza w komedię romantyczną, wprowadzając do sprzedaży „The Love Buzz”.

Polski nadawca publiczny TVP EFM wkracza w komedię romantyczną, wprowadzając do sprzedaży „The Love Buzz”.

TVP, główny nadawca publiczny w Polsce, wkracza na nowe szlaki, będąc głównym bohaterem europejskiego rynku filmowego ze słodko-gorzkią komedią o dwóch kobietach w średnim wieku.

„The Love Buzz” („Miłość Jak Miód”) skupia się na tym, co dzieje się, gdy dwie kobiety po pięćdziesiątce, o bardzo odmiennym podejściu do życia, po wejściu w okres menopauzy, zgadzają się na zmianę domu i stylu życia.

Więcej od Variety

Na zlecenie i finansowanie TVP, a producentem wykonawczym jest warszawskie Action Studios, „The Love Buzz” reżyseruje Maciej Migas („Scratch”, „Life Must Go On”), producentem Michał Kwiczyński („Filip”), a współautorem scenariusza Pisarki „Hotelu 52” Aneta Kłowska i Katarzyna Leszka.

Aleksandra Kazmieruk, szefowa globalnej dystrybucji TVP, powiedziała: „Dzięki temu zabawnemu i chwytającemu za serce filmowi poszerzamy przestrzeń komedii romantycznych. W dzisiejszych czasach wydaje się niezwykłe, że dwie kobiety po pięćdziesiątce znajdują romans i nowe przyjaźnie, a „The Love Buzz” podkreśla, że ​​wiek to naprawdę liczba.

Film skupia się na życiu dwóch kobiet, Miki (Agnieszka Suzora) i Agaty (Edita Olszówka). Jeden mieszka na wybrzeżu Bałtyku, drugi w Tatrach. Jeden prowadzi sklep ze słodyczami, drugi jest odnoszącym sukcesy projektantem wnętrz. Jedna jest wdową, druga została porzucona przez partnera dla młodszej kobiety. Jeden jest zajęty życiem swoich dzieci i wnuków, drugi zaś jest bezdzietny i dba tylko o swój rozwój duchowy.

Kiedy obie kobiety spotykają się na pogrzebie wspólnego przyjaciela, co przynosi komiczne i dramatyczne skutki, Agata przekonuje Mikę, by urozmaiciła wszystko i zmieniła życie. Dystrybutor TVP Intl. planuje szersze wdrożenie w Europie na terytoriach obejmujących Wielką Brytanię, Irlandię, Islandię, Szwecję, Norwegię, Finlandię, Belgię, Holandię, Luksemburg, Danię, Grecję i kraje niemieckojęzyczne.

W ofercie TVP znajduje się także zapowiadany wcześniej serial szpiegowski „Zatoka szpiegów” w reżyserii Michała Rogalskiego.

READ  Olimpiada-siatkówka-polska ręka Druga porażka Japonii, Brazylia powstrzymująca Stany Zjednoczone

Najlepsza odmiana

Zapisać się Biuletyn Różnorodny. Śledź nas, aby otrzymywać najnowsze wiadomości Facebook, ŚwiergotI Instagrama.