2 października, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Burmistrz Włoch skrytykował turystów aresztowanych za surfowanie po Canale Grande

Burmistrz Włoch skrytykował turystów aresztowanych za surfowanie po Canale Grande

Dwóch turystów zostało aresztowanych za przyspieszanie na desce surfingowej na weneckim Canale Grande po tym, jak włoski burmistrz miasta skrytykował duet w mediach społecznościowych, nazywając ich „idiotami”.

Burmistrz Wenecji Luigi Brugnaro Rozpiętość Film przedstawiający surferów ciągnących wodne autobusy i taksówki, którzy obiecują kupić obiad dla swojego znajomego.

W innym klipie opublikowanym w mediach społecznościowych, surfer spadł z deski pod mostem Akademii, ale upewnił się, że telefon jest trzymany z dala od wody, aby sfilmować wyczyny swojej grupy.

Brugnaro napisał, że podejrzanymi byli „dwoje aroganckich głupców, którzy drwią z miasta”.

Podejrzani zostali aresztowani później tego samego dnia, każdy ukarany grzywną w wysokości 1530 dolarów i wydalony z miasta. Urzędnicy powiedzieli w oświadczeniu, że ich drogie panele elektryczne zostały skonfiskowane i staną w obliczu dalszych kroków prawnych, które zaszkodzą wizerunkowi miasta.

Wenecja ma surowe zasady regulujące zachowanie w swoich kanałach i budynkach. Pływanie w kanałach czy jedzenie na stopniach pomników w mieście bez dróg jest niezgodne z prawem.

Niemiecki Zostali ukarani grzywną 1000 dolarów z miasta w 2019 roku na kawę na słynnym moście Rialto i nakazał, aby nigdy nie wracać do stolicy Veneto.

Miasto uruchamia podatek od odwiedzających W przyszłym roku zwalczymy nadmierną turystykę i zrekompensujemy koszty świadczenia usług na rzecz gminy.

Turyści, którzy nie mają pokoju hotelowego, będą musieli dokonać rezerwacji i zapłacić 10,50 USD, aby dostać się do miasta kanałów. Zdecydowana większość odwiedzających Wenecję nie zostaje na noc.

z drutem