28 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Apple blokuje niektóre wiadomości iMessage, ale istnieje rozwiązanie, mówi Beeper

Apple blokuje niektóre wiadomości iMessage, ale istnieje rozwiązanie, mówi Beeper

I znowu: po Raporty z dochodzeń Niektórzy użytkownicy nie otrzymują wiadomości iMessages na Beeper Mini i Beeper Cloud, Mówi Pieprz Wygląda na to, że Apple „celowo blokuje” dostęp do iMessages około pięciu procent użytkowników Beeper Mini. Firma twierdzi, że odinstalowanie i ponowne zainstalowanie aplikacji rozwiązuje problem i pracuje nad szerszym rozwiązaniem (chociaż nie pojawi się ono dziś wieczorem).

Firma Apple nie odpowiedziała natychmiast na prośbę o komentarz w sprawie nowego roszczenia Beepera ani nie odpowiedziała na moją pierwotną prośbę o komentarz. Ponieważ jednak firma zakazała już Beeper Mini, nie jest zaskakujące, że ponownie podjęła działania przeciwko aplikacji.

Wygląda na to, że problemy zaczęły się już około 18:00 czasu wschodniego; W tym czasie jeden krawędź Pracownik zgłosił, że nie otrzymuje już wiadomości iMessages na urządzeniu Beeper Mini. Widzieliśmy, że niektórzy użytkownicy NA Reddit Zgłosili, że nie otrzymują też iMessages, ale inni twierdzą, że to samo Nadal Praca Dla nich, co wynikałoby z wyjaśnień Beepera, że ​​dotyczy to tylko niektórych użytkowników. Strona statusu sygnalizatora Nie zgłoszono żadnych problemów.

W środę wieczorem dyrektor generalny Beepera, Eric Migicowski, przeprosił użytkowników W poście na X (dawniej Twitter). „Rozumiem, jak denerwująca jest ta niepewność dla naszych użytkowników” – powiedział. „Nie czułbym się źle, gdybyś teraz odszedł. Poinformujemy Cię, gdy wszystko wróci do normy”. Jako okrzyk bojowy przytoczył także wielkie zwycięstwo Epic Games nad Google w sądzie: „@TimSweeneyEpic W tym tygodniu Epic pokonał Big Tech. Mamy szansę. Nie poddajemy się.”

Beeper wypuścił 5 grudnia oryginalną wersję Beeper Mini, która umożliwiała właścicielom Androida korzystanie z iMessage wyłącznie przy użyciu numerów telefonów, ale Apple znalazł sposób, aby to zatrzymać zaledwie trzy dni później. Beeper sprawił, że Beeper Mini ponownie zaczął działać w poniedziałek, ale działa tylko z Apple ID. Będziemy musieli poczekać i sprawdzić, czy ten rzekomo zamierzony zakaz będzie nadal dostępny tylko dla pięciu procent użytkowników Beeper Mini, czy też Apple znajdzie sposób na zablokowanie większej liczby użytkowników.

READ  Soundbar pasujący do Twojego telewizora Frame

Zaktualizowano 13 grudnia o 22:08 ET: Dodano post od dyrektora generalnego Beepera, Erica Migicowskiego.