14 maja, 2024

Ankita Raina przegrała z numerem 98 na świecie Jodi Burrage w Polsce WTA |  Wiadomości tenisowe

Ankita Raina przegrała z numerem 98 na świecie Jodi Burrage w Polsce WTA | Wiadomości tenisowe

Pune: Ankita Raina Walczył w dół do światowego numeru 98 Jodi Burrage Brytanii w pierwszej rundzie Turniej WTA Wydarzenie odbyło się we wtorek w Warszawie.

Po dwóch rundach, aby zakwalifikować się do rundy głównej, Indianin nr 1 utrzymał impet, aby wygrać pierwszego seta, ale 24-letni Burrage wygrał mecz 4-6, 6-4, 7-6 (4) w dwie godziny i 37 minut.
W dziewiątym gemie drugiego seta szala przechyliła się na korzyść Brytyjczyka, który w 15. meczu pokonał 200. sklasyfikowanego Indianina i prowadził 5:4.

W trzecim secie obie tenisistki miały problem z utrzymaniem serwisu. Burrage objął prowadzenie 4-1 i zremisował z Ankitą 4-4.
30-latek dwukrotnie złamał londyńczyka, ten ostatni zaserwował londyńczykowi 5-4 i 6-5, zanim Burrage zwyciężył w dogrywce.
„To był bardzo wyrównany drugi i trzeci set, oczywiście z punktu widzenia wyniku. Ale nawet w grach było bardzo łeb w łeb” – powiedziała Ankita po meczu.
„(Pod koniec) drugiego seta były pewne punkty lub sytuacje, w których miałem szansę wejść i zaatakować i być bardziej agresywnym, ale w rzeczywistości skończyłem trochę poza bazą. Miała więc duży obszar do gry” – dodał.
„Trzeci set, przełamany w pierwszym secie, ale przełamany w następnym. Potem przegrywaliśmy 1:4 i te trzy gemy szybko odpadły!
„Zachowałem jednak spokój i walczyłem do 4-4. Potem był punkt gry tu i tam przy stanie 5-5, ale dobrze zrobiłem, że ją złamałem. Więc wróciłem dzisiaj dobrze.”

READ  Polska stawia w stan oskarżenia 16 osób po rozbiciu rosyjskiej siatki szpiegowskiej | Wiadomości szpiegowskie