30 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Amy Robach i TJ Holmes wyjaśniają odejście ABC i GMA w nowym podcaście – The Hollywood Reporter

Amy Robach i TJ Holmes wyjaśniają odejście ABC i GMA w nowym podcaście – The Hollywood Reporter

Rok po tym, jak ABC News po raz pierwszy zawiesiło ich w związku z publicznym ujawnieniem ich osobistego związku, Amy Robach i TJ Holmes wypowiadają się na temat tego, co się stało.

Para omówiła swój związek i późniejsze odejście z ABC w pierwszym odcinku nowego podcastu iHeartMedia pt. Amy i T.J

Holmes i Robach byli oczywiście współtwórcami GMA3wczesny popołudniowy spinoff porannego programu ABC Dzień dobry Ameryko. Około rok temu tabloid ujawnił, że oboje byli w związku, a prezes ABC News Kim Goodwin ogłosił, że zostaną „tymczasowo” wycofani z programu, gdy stacja dowie się o reakcji.

ABC ostatecznie rozstała się z Robachem i Holmesem w styczniu tego roku, a rzecznik powiedział: „Wszyscy zgodziliśmy się, że najlepiej dla wszystkich będzie odejść”.

„Myślę, że najlepszym podsumowaniem tego, kim jesteśmy, Amy i TJ, jest stwierdzenie, że straciliśmy pracę, którą kochamy, ponieważ kochamy się nawzajem” – powiedziała Holmes. W podcaście Wtorek. – I o to właśnie chodzi.

Holmes powiedział, że jednym z pomysłów na nazwę podcastu było „Mniej skandalu”, ponieważ był to skandal, którym nie był.

Robach i Holmes powiedzieli, że wiele „głównego nurtu” serwisów informacyjnych zdecydowało się nie pisać o ich związku, gdy dowiedzieli się, że oboje są w trakcie rozwodu, ale raport tabloidu doprowadził do niefortunnej decyzji ABC News o ich zawieszeniu.

„Każdy z nas otrzymał telefon od swoich szefów z informacją, że podjęli decyzję – a oni powtórzyli, że nie naruszyliśmy żadnej polityki firmy – ale ponieważ przeszkadzaliśmy, uznali, że najlepiej będzie, jeśli tymczasowo nas zwolnią powietrze, żeby uspokoić sytuację” – wspomina Robach. „Powiedziałem… To będzie historia, jeśli zdejmiecie nas z anteny, proszę, nie róbcie tego”.

READ  Tony Dow, gwiazda „Leave It To Beaver”, przechodzi opiekę hospicyjną w „ostatnich godzinach”, mówi syn

„To był poranek, w którym wiedzieliśmy, że nie wrócimy do tej sieci” – dodał Holmes. „Wiedzieliśmy, że ten telefon załatwił sprawę, ponieważ nie można z tego wrócić”.

„Poczułem się niedobrze, ponieważ od razu po ogłoszeniu tego wiedzieliśmy, co się wydarzy” – kontynuował Robach.

Robach powiedziała, że ​​ich plan zakładał sfinalizowanie rozwodu, a następnie powiedzenie kierownictwu ABC i opinii publicznej, że są parą, ale raport tabloidu ich do tego zmusił. Holmes dodał, że niektóre doniesienia medialne przedstawiały ich jako „cudzołożników”.

„Pomyśleliśmy, że pojedziemy w styczniu i wyjaśnimy kierownictwu, że jesteśmy parą… Właściwie rozmawialiśmy o tym już wcześniej” – wspomina Robach. „Tuż przed publikacją zdjęć pomyśleliśmy: czy powinniśmy im powiedzieć, co się dzieje? I pomyśleliśmy: «Załatwmy te rozwody, a potem zróbmy to.»”. Ale mieliśmy zamiar to zrobić, ale tego nie zrobiliśmy. wierzymy i nie sądzę, że nadal wierzymy, że coś zrobiliśmy. Technicznie źle.

„Jeśli złożymy oświadczenia w sprawie rozwodu, a potem ludzie dowiedzą się, że się spotykamy, uniosą brwi i powiedzą: «No cóż, to wciąż interesujący temat»” – dodał Holmes. „Ale robiąc to w ten sposób, historia stała się głównym nurtem, kiedy mogli powiedzieć „Zawieszone gwiazdy porannego programu”. To teraz ważna historia ze względu na markę, z którą byliśmy związani. To bardzo ważna sprawa. Wiedzieliśmy, że to się skończy być czymś wielkim.”

Holmes dodał jednak, że początkowo nie sądził, że ich związek osiągnie poziom ogólnokrajowych wiadomości, przyznając, że stało się tak dlatego, że byli niepewni. GMA Okazuje się, że powinien był wyrazić się jaśniej.

„W tym świecie, związanym z serialem, w którym graliśmy, to po prostu dziwna, ekscytująca historia” – powiedział Holmes. „I nie sądzę, że myśleliśmy o tym w ten sposób, gdy kogokolwiek obchodziłoby, co robimy”.

READ  Ava DuVernay zdobywa nagrodę Origin Snubs, Dave Chappelle wspiera Angelinę Jolie - The Hollywood Reporter