26 września, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Lodowate spojrzenie Kate Middleton na Meghan Markle: ekspertkę od mowy ciała

Lodowate spojrzenie Kate Middleton na Meghan Markle: ekspertkę od mowy ciała

Kate Middleton rzuciła Meghan Markle lodowate spojrzenia podczas weekendu w zamku Windsor, aby ją „zamrozić”, jak twierdzi ekspert od mowy ciała.

„W przeciwieństwie do pewnej siebie Megan, którą znamy, Megan wydawała się nieswojo podczas tego spotkania, co nie jest zaskakujące, biorąc pod uwagę niedawną krytykę, z którą się spotkała” Katia Loisal Powiedziała Seven News Australia.

Zauważyła, że ​​mąż Middleton, książę William, wydawał się podejmować wysiłki ze swoją szwagierką – ale twierdziła, że ​​tak było. Nowo mianowana księżna Walii To spojrzenie sprawiało, że brzmiało to tak, jakby próbowała „zamrozić” Markle.

Kamera uchwyciła ten napięty moment, gdy kobiety spotkały się w Londynie ze swoimi mężami, braćmi księciem Williamem i księciem Harrym.

„Przy wielu okazjach Meghan patrzyła na Kate, jednak spojrzenie nie było wzajemne” – powiedział Lewisal, dodając, że zamiast tego Middleton wydawał się „przeglądać” Markle.

Loisal uważa, że ​​40-letnia Middleton odniosła sukces, najwyraźniej zamierzając sprawić, by 41-letnia Markle czuła się niekomfortowo.

„Meghan z wahaniem podniosła rękę, jakby machała, ale zatrzymała się w powietrzu i zamiast tego zatrzymała się, aby poprawić włosy, spuściła głowę i spojrzała, zanim spojrzała w górę i pomachała szybko, z ramieniem z powrotem, by spocząć przed ciałem w częściowa bariera ramienia” – wyjaśnił ekspert od mowy ciała.

Inna ekspertka od mowy ciała, Judy James, Powiedział Daily Mail Nie zauważyła „żadnych oznak uczucia” między 40-letnim Williamem, Middletonem, Markle i jej mężem, młodszym bratem Williama, księciem Harrym.

The Dwie pary ponownie się spotkały W niedzielę w londyńskim zamku Windsor po raz pierwszy widziano ich razem publicznie od Dnia Wspólnoty Narodów 9 marca 2020 r., przed zamknięciem COVID-19.

Gdy tłumy witały żałobę 8 września zmarła królowa Elżbieta IIWydawało się, że Middleton i Markle unikają kontaktu wzrokowego.


Przeczytaj ostatnią szóstą stronę relacji o śmierci królowej Elżbiety:


Markle i Middleton przez lata podsycali pogłoski o kłótni, zwłaszcza gdy Alum „Suits” twierdził, że ten ostatni sprawił, że płakała Zanim jej ślub 2018.

38-letni Harry i Markle spowodowali ogromny rozłam w rodzinie królewskiej po tym, jak stali się sławni Opuścili królewskie obowiązki w styczniu 2020 r. I przeniósł się do Kalifornii.

Królewskie źródło wcześniej powiedziało Page Six, że rodzina ceniła Fab Four i odsunęła na bok różnice, aby uczcić zmarłą królową.

„Wszyscy jesteśmy bardzo wdzięczni – obie strony odkładają wszystko na bok dla królowej” – powiedział wtajemniczony.