9 grudnia, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Streamuj teraz - Billboard

Streamuj teraz – Billboard

Mrugając, oczekiwanie dobiegło końca. Po kilku miesiącach teaseryA Ogłoszenia wycieczek A zagadkowe kampanieA różowy czarnyDługo oczekiwany drugi album, urodziłem się z tobąOficjalnie trafił do audycji w piątek (16 września).

Oprócz albumu fani otrzymali także żywe, neonowe barwy towarzyszące „Shut Down”, głównemu singielowi (znanemu również jako „utwór tytułowy”) z urodziłem się z tobą o północy.

w każdym razie urodziłem się z tobą Ona jest tylko godzinami w dzieciństwie, różowy czarnyPoprzedni obraz Przeboje dają pewne wskazówki, jak album będzie prezentował się na listach przebojów. „Pink Venom”, pierwszy fanowski gust albumu, osiągnął czterościeżkowy krój i jest drugim najwyżej notowanym singlem na albumie. Billboard Gorący 100 Po debiucie pod numerem 22 na liście 3 września. („Lody” z Seleną Gomez, które pojawiły się na BLACKPINK albumzajęła 13 miejsce na liście Hot 100 w 2020 r.)

podczas gdy, album To była ogromna wygrana BLACKPINK. Grupa – składająca się z członków Jenny, Jisoo, Lisy i Rosie – zajęła drugie miejsce z rekordem na 200. płyta, gdzie przebywał przez 26 tygodni. Album „How You Like That” i „Kill This Love” znalazły się na szczycie list przebojów odpowiednio na 33 i 41 miejscu listy Hot 100.

obok K-pop Gwiazdy to Born Pink World Tour. Od października czterościeżkowy utwór zatrzyma się w Korei Południowej, Ameryce Północnej, Europie i Australii, by zaśpiewać piosenki z nowego urodziłem się z tobą Album jest tak samo jak ukochane piosenki z poprzednich EP-ek i ich solowych przedsięwzięć.

Słuchać urodziłem się z tobą mniej.

READ  Ujawniono przyczynę śmierci Shane’a MacGowana, wokalisty The Pogues