13 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

BTS dzieli się swoimi przemyśleniami przed koncertem Busan World Expo 2030

BTS dzieli się swoimi przemyśleniami przed koncertem Busan World Expo 2030

Przed długo oczekiwaną wystawą World Expo 2030 w Busan Korea impreza muzycznai członków BTS Zajęło trochę czasu, aby podzielić się swoimi przemyśleniami i ujawnić, czego fani mogą się spodziewać!

„Ciężko pracowaliśmy, aby przygotować się do tego wyjątkowego jednorazowego koncertu” – powiedział prowadzący RM. „Będą zabawne koncerty i piosenki, które zaśpiewamy po raz pierwszy od dłuższego czasu. Mam nadzieję [our fans] Będzie radośnie śpiewał i skakał z nami”.

Jin powiedział: „Ponieważ to nasz pierwszy koncert od dłuższego czasu, moje serce płonie. Przygotowaliśmy piosenki, które wszyscy znają, więc mam nadzieję, że spodoba ci się ich oglądanie. Zrobimy co w naszej mocy”.

Suga powiedział: „Ponieważ po raz pierwszy od dłuższego czasu mamy koncert w Korei, na którym publiczność może tak głośno wiwatować, naprawdę nie mogę się doczekać. Jestem podekscytowany pomysłem usłyszenia o waszych zdrowie.”

Dodał: „Ponieważ jest to żywy koncert w stylu festiwalowym, mam nadzieję, że wszyscy opuszczą koncert i będą się nim cieszyć”.

J-Hope przyznał, że przed koncertem czuł pewną presję i powiedział: „To impreza, na którą ciężko pracowaliśmy. Podczas gdy czuję napięcie i presję, ponieważ musimy wykonać dobrą robotę, planuję pokazać całą energię, jaką mam. z nastawieniem „chodźmy i baw się z wieloma ludźmi”, bądź wdzięczny, jeśli podobał ci się program”.

Dodał: „Głównym punktem tej ceremonii jest całkowite przeniesienie energii siedmiu członków i przygotowaliśmy wiele różnych rzeczy, więc proszę, czekajcie na to”.

Jimin skomentował: „Jestem jednocześnie podekscytowany i zdenerwowany, ale ponieważ ciężko pracowaliśmy nad przygotowaniem, chcę jak najszybciej wprowadzić Cię na imprezę. Uczestników proszę cieszyć się pokazem, który zadowoli wasze serca. nas.”

W międzyczasie V zwrócił się do wielu fanów, którzy będą oglądać koncert w sieci, mówiąc: „Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby zrobić świetny koncert dla widzów z całego świata, którzy obejrzą go z nami”.

READ  WrestleMania 40 była w zasadzie Avengers: Endgame WWE

Na koniec Jungkook podzielił się: „Ponieważ to nasz pierwszy koncert od dłuższego czasu, jestem zdenerwowany i podekscytowany. Chcę mieć koncert bez żalu i mam nadzieję, że wszyscy oglądający koncert mogą czerpać z niego pozytywną energię. występy, dzięki czemu możesz cieszyć się koncertem”.

Koncert BTS World Expo 2030 Busan Korea odbędzie się 15 października o 18:00 czasu KST.

źródło (1)


Jak się czujesz z tym artykułem?