24 września, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Acuna zmierzył się z Braves dwoma homerami w siódmej rundzie zwycięstwa

Acuna zmierzył się z Braves dwoma homerami w siódmej rundzie zwycięstwa

Serwisy informacyjne ESPN28 sierpnia 2023 o 23:52 ET3 minuty na przeczytanie

Ronald Acuna Jr. upadł na ziemię, gdy kibice wbiegli na boisko

Gwiazda Braves, Ronald Acuna Jr., nie odniósł żadnych obrażeń po tym, jak kibice z Kolorado wbiegli na boisko i powalili go na ziemię.

Denver — Zawodnik Atlanta Braves, Ronald Acuna Jr., podczas poniedziałkowego meczu na Corus Field zmierzył się z dwoma kibicami prawego pola, po czym gwiazdor upadł na ziemię.

W siódmej rundzie meczu przeciwko drużynie Colorado Rockies pewna osoba wbiegła na boisko, aby zrobić sobie selfie z Acuną, obejmując zawodnika ramieniem, zanim podbiegła ochrona.

Podczas gdy ochrona próbowała usunąć tę osobę z Akuny, inna osoba wbiegła na boisko i rzuciła się na Akunę, najwyraźniej nawiązując z nim kontakt i powalając go na ziemię.

Acuna siedział na trawie, podczas gdy ochrona zajmowała się personelem. Podniósł się o własnych siłach. Atlanta właśnie zdobyła cztery serie i przed wypadkiem prowadziła 9-4.

Najwyraźniej nie odniósł żadnych obrażeń w tym incydencie, Acuna uśmiechnął się potem i pokazał kciuk w górę.

„Nie chcesz, żeby tak się stało, wiem o tym” – powiedział menadżer Atlanty Brian Snicker. „Nie wiesz, co zrobią, kiedy tam wyjdą. To przerażająca sytuacja”.

Menedżer Kolorado, Bud Black, zgodził się. „To dla mnie bardzo rozczarowujące, że coś takiego dzieje się, szczególnie na naszym stadionie, w naszym mieście” – powiedział. „Martwi mnie to. Ogólnie denerwuje mnie, gdy widzę to gdzie indziej, we wszystkich sportach”.

Zapytany dalej o incydent na konferencji prasowej po meczu, Snicker powiedział, że nie widział tego na żywo, ponieważ był w łazience. Zapytany, czy widział już coś takiego, dodał: „Tak, grupę”.

W poniedziałek Kevin Pillar zaczynał grę na lewym skrzydle drużyny Braves i prawie doszło do wypadku, gdy upadł.

„Nie sądzę, że mieli złe intencje. Myślę, że było to oczywiste już na początku” – Pillar powiedział o fanach. „Mamy takie zasady i przepisy i powinniśmy czuć się bezpiecznie na boisku. Na szczęście nie było ich tam, aby wyrządzić jakąkolwiek krzywdę”.

Acuna jest jednym z faworytów do nagrody dla Najcenniejszego Gracza Ligi Narodowej w tym sezonie. W poniedziałek wszedł z wynikiem 330, 28 home runami i 74 RBI, a jego zwycięski mecz był wyjątkowy.

Poza środkową sceną w Atlancie zaliczył 29. home run w sezonie i zakończył mecz z wynikiem 4 na 5, pięciokrotnie zdobywając punkty RBI i zwycięstwem swojego klubu 14-4.

Associated Press przyczyniła się do powstania tego raportu.

READ  Hollinger: Przegrani z agencji NBA? Niezupełnie, ale te zespoły mają pytania