21 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

15 rzeczy, które chciałbym wiedzieć przed rozpoczęciem

15 rzeczy, które chciałbym wiedzieć przed rozpoczęciem

HoYoverse właśnie wydało swoją najnowszą grę gacha, Honkai: Kraina gwiazdTa najnowsza kosmiczna przygoda przyciągnęła niezliczone porównania do swojej siostry gacha, Efekt Genshina. Po spędzeniu dziesiątek godzin na szukaniu niszy Honkai: Gwiazda Prawdziwa Galaxy, przetestowałem i przeczesałem wiele różnych systemów i mechanizmów. Oto kilka rzeczy, których nauczyłem się po kilkukrotnym zatrzymaniu się z Astral Express.

Honkai: Kraina gwiazd Nie ma to wiele wspólnego Uderzenie Honkai 3

Gracze zaznajomieni ze sklepem gacha HoYoverse z pewnością to zauważą Honkai: Kraina gwiazd ma pewne podobieństwa z Uderzenie Honkai 3. Ale jeśli stresujesz się brakującymi bitami fabularnymi lub postaciami między dwiema grami, nie rób tego. Honkai: Gwiezdne Królestwo, RPG, a nie bezpośrednia kontynuacja Uderzenie Honkai 3, który jest bliższy duchowemu następcy. Istnieje kilka alternatywnych wersji postaci, a Welt ma skomplikowaną historię. Ale w większości przypadków możesz spać spokojnie, wiedząc Honkai: Kraina gwiazd To zupełnie nowe doświadczenie.

Nie stresuj się zebraniem wszystkich skrzyń ze skarbami na raz Honkai

HoYoverse pożyczył wiele systemów od efekt genshina, W tym wiele skrzyń ze skarbami, które można znaleźć dla Gwiezdnego Jadeitu i innych przedmiotów w wielu obszarach gry. Ale w przeciwieństwie do Efekt GenshinaHoYoverse bardzo ułatwia śledzenie twoich postępów, pokazując liczbę zebranych skrzyń i liczbę skrzyń, które pozostały w lewym górnym rogu mapy świata.

Główny bohater w Honkai Jest…naprawdę dobry!

Weterani Gacha są prawdopodobnie świadomi smutnych, konsekwentnych cech głównego bohatera, który jest gorącym stosem śmieci w porównaniu z niektórymi innymi postaciami w grze. (dopóki Efekt Genshina Główna bohaterka, choć nie straszna, blednie na tle wielu jej rodaków.) Z radością donoszę, że w przypadku Honkai: Kraina gwiazd Główni bohaterowie, pionierzy. Tak jak ma to miejsce w Efekt Genshinamają wiele formatów, a ścieżka Trailblazer zapisuje w Honkai: Kraina gwiazd szczególnie silny. Będziesz chciał zainwestować w swojego głównego bohatera, co jest sytuacją korzystną dla obu stron.

READ  Apple wyda aktualizację iOS 16 w przyszłym tygodniu z naprawieniem zbędnych monitów kopiowania i wklejania oraz problemów z iPhonem 14 Pro

Główny bohater Honkai Star Rail

zdjęcie: Huyverse

Honkai: Kraina gwiazd Dzieli z nim wiele systemów Efekt Genshina

Wyobrażam sobie, że istnieje wiele krzyżówek między Honkai: Kraina gwiazd I Efekt Genshina gracz. A jeśli nie jesteś zainteresowany Efekt GenshinaMożliwe, że przynajmniej zanurzyłeś się w grze. Na szczęście przejście do Honkai: Kraina gwiazd Staje się to trochę łatwiejsze, gdy zdasz sobie sprawę ze wszystkich systemów i mechanik, które te dwie gry mają ze sobą wspólnego.

Awansowanie postaci, rozwijanie ich talentów i zbieranie reliktów to tylko niektóre z nielicznych systemów, które można przenieść Efekt Genshina. Postacie zyskują moc z artefaktopodobnych reliktów. Wrogowie stają się silniejsi w miarę postępów w poziomie równowagi, który jest odpowiednikiem twojego poziomu globalnego w grze Efekt Genshina.

Zachowaj swoje światło gwiazd, aby otrzymać darmowy 5-gwiazdkowy stożek światła

Nieśmiertelne światła gwiazd to specjalne wartościowe przedmioty, które można zdobyć po zdobyciu duplikatu jednostki lub stożka światła podczas warkoczy. Możesz wydać te supergwiazdy na jednostki, darmowe losowania i inne specjalne przedmioty. Ale zamierzam grać na dłuższą metę i zamiast tego spróbuję zaoszczędzić na tych kryształach, aby otrzymać darmowy 5-gwiazdkowy stożek światła. Stożki świetlne są specjalnie zaprojektowane dla niektórych standardowych 5-gwiazdkowych postaci, takich jak Welt i Himeko. Jak dotąd jest to jedyny sposób na niezawodne zdobycie tej broni bez konieczności polegania na szczęściu.

Zdjęcie artykułu zatytułowanego 15 rzeczy, które chciałbym wiedzieć przed startem w Honkai: Star Rail i Genshin Impact Devs & # 39;  Nowa gra RPG

zdjęcie: Huyverse

Używaj gwiezdnych jadeitów tylko na warpach Honkai

Ogólnie rzecz biorąc, wydawanie Gwiezdnych Jadeitów na cokolwiek innego niż Warps to zły pomysł i tylko cofnie cię w zdobyciu ulubionej 5-gwiazdkowej postaci. W sklepie jest kilka paczek, które są okropnej wartości i możesz uzupełnić energię zamiast Gwiezdnych Jadeitów. Idąc dalej, nie powinieneś również używać Gwiezdnych Jadeitów do Sztandaru Standardowego. Ograniczone chorągwie Warp Event to najlepszy sposób na wydanie Gwiezdnego Jadeitu, dzięki czemu możesz zdobyć nowe i limitowane 5-gwiazdkowe postacie.

zagadki w Honkai Jest zaznaczona na twojej mapie świata

Łamigłówki to ważny sposób na odkrywanie małego Adventure EXP i Stellar Jade, a lokalizację zagadek możesz znaleźć podczas sprawdzania mapy świata. Każda planeta, czy to stacja kosmiczna Herta, czy Jarilo IV, ma różne zagadki do znalezienia i rozwiązania. Te łamigłówki są łatwe, ale są łatwym sposobem na zdobycie niektórych z tych super dobrych monet.

Priorytetowo wyhoduj co najmniej jednego przewodnika Honkai

Terapeuci są niemal koniecznością Honkai: Kraina gwiazd. Chociaż możesz praktycznie wyeliminować postacie o zerowej Obfitości, jeśli włączysz podwójne tarcze, zawartość staje się trudniejsza, a wrogowie stają się bardziej groźni, więc ważne będzie, aby upewnić się, że twoje postacie mają pełne HP. Na szczęście wszyscy gracze otrzymają darmowego uzdrowiciela, Natashę, która jest ważnym uzdrowicielem dla wszystkich graczy.

Zdjęcie artykułu zatytułowanego 15 rzeczy, które chciałbym wiedzieć przed startem w Honkai: Star Rail i Genshin Impact Devs & # 39;  Nowa gra RPG

zdjęcie: Huyverse

Dowiedz się, jak działa system litości i zdobądź 5 gwiazdek

Honkai: Kraina gwiazd Ma dość hojny system litości, gdy próbujesz Warpować do niektórych 5-gwiazdkowych postaci. Zasadniczo gwarantujemy Ci 1 darmową 5-gwiazdkową postać za każde 90 Warpsów, które stworzysz. Jest to niezależne od banerów Standard Warp i Light Cone Warp. Istnieje również system miękkiej litości, który zaczyna się od około 70 pociągnięć, więc realistycznie prawdopodobnie zajmie ci to średnio około 80 pociągnięć. Wykorzystaj tę wiedzę, aby zaplanować swoje pieniądze z Gwiezdnego Jadeitu, aby zdobyć pożądane postacie.

Nie lekceważ swoich gratisów Honkai Postacie

Gry Gacha są zaprojektowane tak, aby dotykać i opróżniać Twój portfel dzięki uroczym postaciom z anime i zwiększaniu poziomów mocy, ale HoYoverse był bardzo dobry w pozwalaniu niektórym słabszym postaciom nadal dobrze sobie radzić w niektórych trudniejszych treściach gry. W Honkai: Gwiezdne Królestwo, Dotyczy to również darmowych postaci, w tym 7 marca, Dan Heng, Natasha, Serval, Asta, Herta i Kink. (Och, i oczywiście Trailblazer).

W szczególności Natasha jest zdolną uzdrowicielką, a wychowywanie każdego bez uzdrowicieli jest ważne. Dan Heng, Qinque i Serval są dobrymi lub dobrymi postaciami DPS, podczas gdy Asta jest świetnym buforem. 7 marca może zrobić trochę mięsistej zbroi, a Herta… cóż… to L, ale to w porządku.

Eksperymentuj z symulacją wszechświata składającego się z pięciogwiazdkowych stożków światła

Symulowany wszechświat jest jednym z nich Honkai: Kraina gwiazd Działania na koniec gry i stawia cię w grze roguelike, w której zyskujesz wzmocnienia podczas walki z różnymi bossami i wrogami. Hojnie Symulowany Wszechświat upuszcza walutę w grze, Herta’s Passes, za które możesz kupić darmowe 5-gwiazdkowe Stożki Światła do niszczenia, zapisywania i ścieżki polowania. Są to doskonałe opcje, szczególnie dla graczy free-to-play, którzy nie chcą wydawać dużo gotówki na inną ofertę premium.

Sprawdź wszystkie kosze na śmieci (i wszystko, co się świeci)

Honkai: Kraina gwiazdGłówny bohater ma dziwną obsesję na punkcie przeszukiwania pojemników na śmieci na planecie Jarilo IV. W miarę postępów w królestwie Honkai: Gwiezdne Królestwo, Zauważysz, że Trailblazers to nie tylko kosze na śmieci. Można wchodzić w interakcje z wieloma zwyczajnie wyglądającymi obiektami, co często prowadzi do zabawnych, małych scen, które są nie tylko naprawdę zabawne, ale także oddają świat gry i osobowość głównego bohatera. (Mój osobisty faworyt: wchodzenie do szafy w pokoju hotelowym, żeby odstraszyć przechodnia.)

Zdjęcie artykułu zatytułowanego 15 rzeczy, które chciałbym wiedzieć przed startem w Honkai: Star Rail i Genshin Impact Devs & # 39;  Nowa gra RPG

zdjęcie: Huyverse

Niestety nie ma współpracy Honkai

Jeśli Efekt Genshina Podekscytowanie się kolejną grą gacha, w którą możesz grać ze znajomymi, będzie musiało złagodzić te oczekiwania. Honkai: Kraina gwiazd Nie ma trybu kooperacji, w którym możesz wejść do świata przyjaciela i wspólnie rzucić wyzwanie walkom z bossami, a interakcji społecznych jest bardzo mało. Nadal możesz dodawać znajomych, a nawet wprowadzać jedną z ich postaci do niektórych bitew jako „postać wspierającą”. A w wersji 1.1 mamy przynajmniej funkcję czatu, dzięki której możesz komunikować się ze wspomnianymi przyjaciółmi. Ale to jest zakres tego i jest to trochę wpadka. Gry turowe są przynajmniej dla jednego gracza, więc nie przeszkadzają ci zbytnio.

sprawy zaczną się poprawiać; Skoncentruj się na swoich postaciach DPS

Kiedy osiągniesz poziom równowagi 4 i zaczniesz doprowadzać swoje postacie do poziomu około 70, nastąpi ogromny skok w materiałach i kredytach, których będziesz potrzebować, aby rozwinąć swoje postacie. Jest to trochę mylące, zwłaszcza że ilość materiałów uzyskiwanych z kultywowania kielichów może ulec poprawie. Złamie ci serce, gdy zobaczysz, jak twoje pożyczki powoli spadają do zera, ale nie panikuj. To normalny proces. Polecam wydać żywicę w tym momencie tylko po to, aby zdobyć materiały EXP postaci i kredyty, jednocześnie dążąc do uzyskania DPS postaci do poziomu 70.

Zawsze pamiętaj, aby dać swojemu pomponowi trochę miłości

Boom Boom to świetna maskotka gry i przykro mi, ale ten mały facet eksploduje Efekt GenshinaPaimon wyszedł z wody. Nie angażują się w ważne rozmowy, zajmują się własnymi sprawami i są miłym komikiem, kiedy trzeba. Pamiętaj, aby popchnąć go do przodu i pomóc Boom Boom podczas wizyty w Astral Express. Często ma dla ciebie kilka małych zadań pobocznych, aby uzyskać nieszkodliwe bonusy. Musimy poczęstować naszą ulubioną maskotkę HoYoverse.

Zdjęcie artykułu zatytułowanego 15 rzeczy, które chciałbym wiedzieć przed startem w Honkai: Star Rail i Genshin Impact Devs & # 39;  Nowa gra RPG

zdjęcie: Huyverse