26 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

„Augmented reality” firmy Apple Corny potwierdza, że ​​zobaczymy podobno zestaw słuchawkowy na WWDC

„Augmented reality” firmy Apple Corny potwierdza, że ​​zobaczymy podobno zestaw słuchawkowy na WWDC

Więc to jest to?
GIF-y: gadżety

Apple jest naprawdę podekscytowany, że może udostępnić następny Przyrost kroków technologia rzeczywistości tegoroczne WWDCO ile Wypuszczono do niego zwiastun Doświadczenie ARna iPhone’a i iPada. Mamy nadzieję, że firma Podobno zestaw słuchawkowy To trochę bardziej ekscytujące niż to.

We wtorek Apple zaktualizował plik Imprezy Apple’a Strona promująca zbliżającą się konferencję firmy. Strona też daje iPhone’a i Użytkownicy iPada na przycisku „Obejrzyj rzeczywistość rozszerzoną”. Kliknij to Sprawia, że ​​psychodeliczne logo Apple WWDC unosi się na środku ekranu urządzenia i to wszystko. Wewnątrz kolorowego, poplamionego olejem logo Apple znajduje się trochę text to Brzmi „5 czerwca 2023 r.”.

Nie możesz wchodzić w interakcję z logo w żaden znaczący sposób, co oznacza, że ​​jest ono niższe niż niektóre filtry na Instagramie. Możesz nawet obejrzeć go w trybie „Object”, aby zobaczyć logo bez żadnych zakłóceń IRL, które – nie znoszę tego podkreślać – to tylko wideo. Podczas gdy strona może Zaprezentuj coś bardziej interesującego, gdy dyrektor generalny Tim Cook podnosi głowę do kamery w następnym tygodniuto jest nieśmiałe Ekspresja rozszerzonej rzeczywistości jest zgodna z dotychczasowymi wahaniami Apple, Aby w pełni wejść w przestrzeń wirtualnej rzeczywistości.

Jednocześnie firma forsuje jakąś formę rozszerzonej rzeczywistości przed swoją konferencją, ale podkreśla, że ​​będzie tam obecna. Oczekuje się, że firma z Cupertino w Kalifornii zaprezentuje swój zestaw słuchawkowy Reality podczas dużej konferencji programistów. Zgłoszono, że urządzenie było dla niego warte 3000 dolarów Niewiele się zmieniło od czasu powstania Jako para pasiastych okularów rzeczywistości rozszerzonej. urządzenie było Opóźniony kilka razy w ciągu ostatnich kilku lat, Ostatnie doniesienia wskazują, że urządzenie może budzić kontrowersje, ponieważ ma być używane zewnętrzny akumulator podłączony do słuchawek przewodem.


Chcesz więcej elektroniki użytkowej od Gizmodo? Sprawdź nasze przewodniki po Najlepsze telefonyI Najlepsze laptopyI Najlepsze aparatyI Najlepsze telewizoryI Najlepsze drukarkiI Najlepsze tabletki. Jeśli chcesz dowiedzieć się o kolejnej wielkiej rzeczy, zapoznaj się z naszym przewodnikiem HWszystko, co wiemy o iPhonie 15. Kliknij Tutaj Aby zapewnić najlepsze oferty dnia, dzięki uprzejmości naszych przyjaciół z The Inventory.

READ  Czego oczekujesz od procesora Pixel 8