16 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Alexa Amazona traci głosy na rzecz celebrytów, takich jak Melissa McCarthy i Samuel L. Jackson – Deadline

Alexa Amazona traci głosy na rzecz celebrytów, takich jak Melissa McCarthy i Samuel L. Jackson – Deadline

Alexa Amazona nie będzie brzmiała jak Samuel L. Jackson i Melissa McCarthy.

Gigant handlu elektronicznego przestał sprzedawać Alexie „persony” celebrytów. W notatce na stronach produktów dotyczącej dostępnych głosów gwiazd Amazon wskazuje, że nie są one już dostępne w sprzedaży.

Głos Alexa Melissy McCarthy nie jest już dostępny do kupienia. Klienci, którzy wcześniej kupili to doświadczenie, mogą nadal korzystać z tej umiejętności do 30 września 2023 r., mówiąc „Cześć Melissa”, czytamy w notatce online.

Dostępne głosy obejmowały również gwiazdę Lakers, Shaquille O’Neal. Użytkownicy, którzy kupili nagrania audio za 4,99 USD, będą mieli do nich dostęp do końca września.

Amazon nie ujawnił, dlaczego wycofuje tę funkcję, ale w oświadczeniu Cnet Powiedział: „Po trzech latach osłabiamy głosy gwiazd. Klienci będą mogli nadal korzystać z tych głosów przez ograniczony czas i mogą skontaktować się z naszym zespołem obsługi klienta w celu uzyskania zwrotu pieniędzy”.

Popularne postacie współpracowały z większością urządzeń Echo aktywowanych głosem, z wyjątkiem urządzeń Echo i Echo Dot pierwszej generacji. Inne produkty, które nie są obsługiwane, to urządzenia do noszenia, telewizory Fire TV i urządzenia Fire TV.

Po zdobyciu umiejętności Alexa zajęła miejsce z tyłu i pozwoliła popularnej postaci przejąć kontrolę. Jeśli użytkownicy kupili głos McCarthy’ego, mogli obudzić urządzenie, mówiąc „Cześć, Melissa”, a jeśli kupili głos Jacksona, obudziliby urządzenie, mówiąc „Cześć, Samuel”.

Obejrzyj poniższą reklamę Alexy, która pokazuje Jacksona w studiu nagraniowym wchodzącego w interakcję z wirtualnym asystentem.

READ  Sonic Frontiers 'Walka i ulepszenia. Zwiastun