19 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Xbox wyświetli „Fable” w swoim demo

Xbox wyświetli „Fable” w swoim demo

Istnieje nękanie, a nękanie to tylko bezpośrednia reklama. To jest ostatni.

Wczoraj Xbox pokazał nowy film, w którym ktoś śledził pasmo luminarzy przez ich dom, co ostatecznie doprowadziło do ekranu pokazującego gry Xbox. Kiedyś przezwyciężyłem przerażenie, gdy coś posypało brokatem cały ich dom i konsolę Xbox do tego żartu (prawdopodobnie gwiazda mediów społecznościowych Xbox Stein), było… niezwykle jasne, co to było odkrywcze.

To mit. Xbox Fable będzie można zobaczyć na Xbox Game Showcase. Lśniąca ścieżka jest wyraźnym wskazaniem błyszczącej ścieżki, którą będziesz podążać w tej grze, aby osiągnąć swoje cele. A jakby tego było mało, w trakcie filmu… właściwie odtwarzają muzykę z Fable. Więc tak, to Fable, pokazują coś z Fable.

Będzie to pierwsza znacząca publiczna aktualizacja na temat Fable, odkąd jej zwiastun (który nic nie pokazywał) pojawił się w 2020 roku, prawie trzy lata temu. Nowa gra jest rozwijana przez Playground Games firmy Forza, utalentowanego programistę, który w tym celu radykalnie zmieni gatunki. Ale działa na silniku ForzaTech, dzięki czemu uzyskujemy te wszystkie piękne grafiki samochodowe. Kto wie, jak to może przełożyć się na fikcyjne krajobrazy Fable.

Sam fakt, że Fable w ogóle się pojawi, prawdopodobnie zapewni lepszy program gier Xbox niż ostatnia oferta Sony, która odmówiła rozmowy o jakichkolwiek głośnych ekskluzywnych projektach z daleka, a wkrótce potem ogłoszono istnienie gry który miał zostać pokazany, The Last of Us, został opóźniony, ponieważ nie miał nawet daty premiery.

Idealnie byłoby, gdyby spojrzenie na Fable było czymś więcej niż tylko bardziej wszechstronnym zwiastunem filmowym i prawdziwą dyskusją na temat tego, jak naprawdę będzie wyglądać gra, wraz z niektórymi rzeczywistymi materiałami z rozgrywki. Nie odmówiłbym też daty premiery, ponieważ po raz pierwszy ujawniono ją trzy lata temu. Rok 2024 wygląda dość pusto zarówno dla Sony, jak i Microsoftu, więc lądowanie tam byłoby wygraną. Pod warunkiem, że nie wystąpi jednoroczne opóźnienie Halo Infinite/Starfield.

READ  To koniec linii corocznych aktualizacji Windows 10, mówi Microsoft - Ars Technica

Oprócz Starfield, który będzie miał swój własny pokaz przed jesienią, dwie największe gry Xbox, o których ludzie chcą usłyszeć, to Perfect Dark i Unikaj, które miały tylko kilka zwiastunów od lat. Ale nie robiłbym sobie nadziei i szczerze mówiąc, samo Fable, o ile jest użyteczną aktualizacją, wystarczy, aby wygrać w obecnym klimacie.

Chodź za mną na TwitterzeI youtubeI Facebook I Instagram. Zapisz się do naszego bezpłatnego cotygodniowego biuletynu informacyjnego, Bóg się kręci.

Odbierz moje powieści science fiction Seria Herokiller I Ziemska trylogia.