21 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Zwiastun Survival drażni welociraptora w lodówce

Zwiastun Survival drażni welociraptora w lodówce

Całkowicie opadająca szczęka Park Jurajski: Przetrwanie Zwiastun gry wideo Ona jest naprawdę mądrą dziewczyną.


Oprócz wrzucenia graczy w przerażającą przygodę z perspektywy pierwszej osoby, w której krwiożercze dinozaury śledzą każdy ich ruch, zwiastun wprowadza grywalne środowisko, którego akcja rozgrywa się bezpośrednio po wydarzeniach z hitu Stevena Spielberga z 1993 roku Park Jurajski – Skupienie się na kluczowej scenie filmu opisującej szczegółowo, co się stało Welociraptor był wcześniej przechowywany w lodówce Autorzy: Lex (Ariana Richards) i Tim (Joseph Mazzello).Zostało to ujawnione w czwartek podczas gali Game Awards 2023 Park Jurajski: Przetrwanie Zwiastun opowiada historię brytyjskiego lekarza pozostawionego na wyspie Isla Nublar wkrótce po wyjeździe Alana Granta (Sam Neill), Ellie Sattler (Laura Dern), Iana Malcolma (Jeff Goldblum), Johna Hammonda (Richard Attenborough), Tima i Lexa atrakcja turystyczna Planowana. Opanowane przez dinozaury, które uciekły ze swoich zagród.


Początkowa sekwencja podglądu pokazuje inne kultowe przedmioty z oryginalnego filmu, w tym jeden z pozostałych SUV-ów przedstawionych podczas niesławnej sceny ataku tyrana rexa, a także kapelusz doktora Granta leżący na błotnistej ziemi poniżej.


Gdy główna bohaterka gry przedziera się przez centrum powitalne Jurassic Park we wszechświecie, jest ścigana przez dilofozaura (prawdopodobnie tego samego, który zabił Dennisa Nedry’ego z Wayne’a Knighta), zatrzymując ją w tej samej kuchni, w której odbyła się pamiętna bitwa filmu pomiędzy Lex, Tim i para ptaków drapieżnych. Głodni.

READ  Zrozumienie marki USB może być trochę łatwiejsze


Joseph Mazzello w „Parku Jurajskim”; Kadr ze zwiastuna gry wideo Jurassic Park: Survival.

Amblin/Uniwersalny; Świat Jurajski / YouTube


Pojedynek kończy się filmem, w którym Lex i Tim zamykają jednego z ptaków drapieżnych w zamrażarce – tej samej jednostce, którą fani Unity mogą zobaczyć na końcu filmu. Przetrwanie Ciągnik. Klips zamyka się wraz z otwarciem drzwi, ujawniając, że welociraptor w środku rzeczywiście przetrwał.


Park Jurajski: Przetrwanie Najnowszy projekt nie jest pierwszym, który remiksuje dziedzictwo bohaterów pierwszego filmu. Film z 2022 roku Jurassic World: Suwerenność Przynieść Neil, Dern i Goldblum po raz pierwszy od lat powracają w głównej roli, ponieważ Neil i Dern nie pojawili się w filmie franczyzowym od 2001 roku. Park Jurajski IIIChoć Goldblum odegrał niewielką rolę w 2018 roku Jurassic World: Upadłe królestwo.


Obejrzyj Park Jurajski: Przetrwanie Powyższy zwiastun pokazuje, co stało się z ptakiem drapieżnym w lodówce.Subskrybuj Tygodnik RozrywkiBezpłatny codzienny biuletyn Otrzymuj najświeższe wiadomości telewizyjne, ekskluzywne pierwsze spojrzenia, podsumowania, recenzje, wywiady z ulubionymi gwiazdami i nie tylko.


Powiązana zawartość: