21 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Google przyznaje, że przygotowano film demonstracyjny Gemini AI

Google przyznaje, że przygotowano film demonstracyjny Gemini AI

Google tak bardzo polega na swoim konkurentu GPT-4, firmie Gemini, że pokazał fragmenty najnowszego filmu demonstracyjnego. W artykule opiniotwórczym pt. Bloomberga Google twierdzi, że potwierdza to ze względu na tytułowy film „Praktyczne spotkanie z Gemini: interakcja z multimedialną sztuczną inteligencją” Nie tylko został on zredagowany w celu przyspieszenia produkcji (co było reklamowane w opisie filmu), ale sugerowana interakcja głosowa pomiędzy człowiekiem a sztuczną inteligencją praktycznie nie istniała.

Zamiast tego rzeczywistą wersję demonstracyjną stworzono poprzez „wykorzystanie klatek nieruchomych obrazów ze ujęć i podpowiedzi tekstowych”, zamiast reagowania przez Gemini na rysowanie lub zmianę obiektów na stole w czasie rzeczywistym lub nawet przewidywanie tego. Robi to znacznie mniejsze wrażenie, niż chce, abyśmy myśleli w filmie, a co gorsza, brak zastrzeżenia co do faktycznej metody wprowadzania danych sprawia, że ​​przygotowanie Gemini staje się nieco wątpliwe.

Zauważyła, że ​​nic dziwnego, że Google zaprzecza jakimkolwiek nadużyciom krawędź do Biorąc pod uwagę niedawne zainteresowanie branży i władz sztuczną inteligencją, być może gigant technologiczny powinien być bardziej wyczulony na swoje prezentacje w tym obszarze.

READ  Nie czekaj na Czarny piątek – ta oferta na MacBooka Pro za 899 USD jest najlepsza, jaką kiedykolwiek widziałem