25 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Podczas gali Game Awards ogłoszono nową grę akcji FPS Jurassic Park

Podczas gali Game Awards ogłoszono nową grę akcji FPS Jurassic Park

Zrzut ekranu: The Game Awards/Globalne/Kotaku

Park Jurajski Dobra wiadomość, fani: w końcu otrzymaliśmy nową grę osadzoną w popularnym uniwersum, które nie jest budowniczym parków rozrywki.

Dziś wieczorem, podczas gali Game Awards 2023, otrzymaliśmy nasz pierwszy zwiastun Park Jurajski: Przetrwanie, nadchodząca gra o przetrwaniu z perspektywy pierwszej osoby, w której pojawia się nowa postać, która wydaje się być uwięziona na oryginalnej wyspie z pierwszego filmu. Po ucieczce wszystkich dinozaurów zostaje uwięziona na wyspie. Och, och!

Nagrody w grach/globalne

Powiem jasno: kocham Park Jurajski Budowlańcy parków. Nawet nad każdym z nich spędziłem wiele godzin Proces genezy. Ale od dawna chciałem dużą, pierwszoosobową grę akcji AAA osadzoną w tym uniwersum. A teraz wygląda na to, że w końcu dostałem to, czego chciałem.

W zwiastunie, który zawiera niewielką część rozgrywki w środku, przerażona młoda kobieta (co zrozumiałe) biegnie przez oryginalną Isla Nublar, uciekając przed kultowymi dinozaurami niczym ogromny T-Rex. Czy zwiastun jest czymś w rodzaju usługi dla fanów, pokazującej znane lokalizacje i momenty z pierwszego filmu? z pewnością. Ale jestem zbyt podekscytowany, żeby się tym tak przejmować.

Co ciekawe, Park Jurajski: Przetrwanie Dzieli swoją nazwę z nigdy nie wydaną grą akcji Od Konami, którego akcja miała się rozgrywać na tajnej trzeciej wyspie i mogła być powiązana z nowo wydaną częścią. Park Jurajski III. Gra została ogłoszona w lipcu 2001 roku. Wątpię, czy ta nowa gra ma cokolwiek wspólnego z anulowanym tytułem, ale nie zdziwiłbym się też, gdyby nazwa została wybrana bezpośrednio nawiązująca do ery PS2, która nigdy nie została wydana Park Jurajski Gra, o której wielu fanów mówi do dziś.

Park Jurajski: Przetrwanie Nie ma daty premiery. Docelowo ukaże się na PS5, Xbox Series X/S i PC.

READ  Pojawia się kolejny obiektyw Wild Canon