24 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Wyciek nowego Galaxy S24 Ultra sugeruje, że to największa aktualizacja Samsunga od lat

Wyciek nowego Galaxy S24 Ultra sugeruje, że to największa aktualizacja Samsunga od lat

Użytkownik X Alvin ujawnił kilka nowych ciekawostek na temat Galaxy S24 Ultra. the Post został ponownie opublikowany Autorem jest wybitny przeciek Ice Universe, co dodaje mu dużej wiarygodności.

Chociaż Galaxy S23 Ultra to jeden z najlepszych telefonów z aparatem, końcowe zdjęcia czasami wydają się prześwietlone i przesycone, co większości ludzi się podoba. Dzisiejszy wyciek twierdzi, że przetwarzanie kamery jest włączone Galaxy S24 Ultra Będzie bardziej realistyczny z lepszym wyostrzeniem i nasyceniem. Miejmy nadzieję, że dzięki temu zdjęcia będą wyglądać bardziej naturalnie, bez jasnych, żywych kolorów, które często kojarzą się z aparatami w telefonach Samsung.

Alvin mówi również, że jedną z głównych funkcji będą podobno funkcje sztucznej inteligencji. Oczekuje się, że telefon będzie wyposażony w sztuczną inteligencję generowaną na urządzeniu, a technologia umożliwi mu takie czynności, jak tłumaczenie wiadomości i pisanie e-maili.

Podobnie jak iPhone 15 Pro, Galaxy S24 UltraRamki na zdjęcia podobno również będą wykonane z tytanu. Jednym z kolorów telefonu będzie dostępny jest Titanium Grey i według dzisiejszego przecieku wygląda on lepiej niż naturalny Titanium iPhone’a 15 Proktóry jak sama nazwa wskazuje, oddaje naturalny szaro-biały metaliczny kolor naturalnego tytanu.

W końcu plotka głosi Galaxy S24 Ultra Wygodny do przenoszenia. the Galaxy S24 Ultra Oczekuje się, że zakrzywiony ekran wyprzedzi swojego poprzednika i chociaż okrągłe ekrany mają swoje wady, jak wszystko inne, są łatwiejsze do trzymania. Dzieje się tak, ponieważ zakrzywione ekrany zmniejszają szerokość telefonu i sprawiają, że wydaje się on węższy w dłoniach.

Dlatego pocieszająca jest świadomość, że pomimo płaskiej konstrukcji, Galaxy S24 Ultra Łatwiej będzie to utrzymać.
the Galaxy S24 Ultra Podobno będzie napędzany przez Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 w USA i Chinach oraz Exynos 2400 na innych rynkach, a telefon może porzucić 10-krotny teleobiektyw na rzecz kamery HD z 5-krotnym zoomem. Firma Leaker Ice Universe wydaje się być pod wrażeniem aktualizacji oprogramowania i uważa, że ​​stanowią one największą aktualizację telefonu Samsung od lat.