24 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Samsung Galaxy F54 otrzymuje w Indiach aktualizację do Androida 14 i One UI 6.0

Samsung Galaxy F54 otrzymuje w Indiach aktualizację do Androida 14 i One UI 6.0

Samsung wypuścił aktualizację Androida 14 dla kolejnego urządzenia ze średniej półki: Galaxy F54 5G. Nowa aktualizacja jest już dostępna w Indiach i pojawia się kilka tygodni po tym, jak Galaxy A54 i inne smartfony z serii Galaxy A5x otrzymały aktualizację One UI 6.0 z systemem Android 14 w kilku krajach.

Galaxy F54 otrzymuje aktualizację do Androida 14 w Indiach

Aktualizacja One UI 6.0 dla Androida 14 dla Galaxy F54 5G jest już dostępna w Indiach. Aktualizacja jest dostarczana wraz z wersją oprogramowania sprzętowego 546BXXU3BWL1 Zawiera poprawkę zabezpieczeń z listopada 2023 r. Aktualizacja ma rozmiar 2,37 GB, dlatego do jej pobrania zaleca się skorzystanie z Wi-Fi. Aby zaktualizować urządzenie, przejdź do Ustawienia » aktualizacja systemu I kliknij Ściągnij i zainstaluj. Możesz także pobrać nowy plik oprogramowania sprzętowego z naszej bazy danych i zaktualizować go ręcznie.

Funkcje One UI 6.0 dla Galaxy F54

Aktualizacja One UI 6.0 bazuje na systemie Android 14. Wnosi zupełnie nowy układ szybkiego panelu, nową czcionkę, nowe projekty emoji i poprawiony wygląd powiadomień. Wprowadzono także nowy wygląd widżetu odtwarzacza multimediów w obszarze powiadomień z animacją fali. Widget zegara na ekranie blokady ma teraz więcej opcji czcionek i rozmieszczenia.

Samsung ulepszył także wszystkie swoje aplikacje, w tym aplikację aparatu, która ma prostszy interfejs użytkownika. Wbudowany edytor zdjęć zapewnia przejrzystszą kontrolę edycji, a wbudowany edytor wideo, teraz nazywany Samsung Studio, oferuje możliwość zapisywania wersji roboczych i kontynuowania edycji później. Wszystkie pozostałe funkcje Androida 14 i One UI 6.0 możesz sprawdzić w szczegółowym filmie poniżej.

Dziękuję za radaBaran!

READ  Wielki restart Tensora dla Google Pixel wszedł w końcową fazę