21 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Zgłoszono, że tryb panoramiczny Jet Force Gemini jest „zepsuty” podczas przełączania

Zgłoszono, że tryb panoramiczny Jet Force Gemini jest „zepsuty” podczas przełączania

Jet Force Gemini zadebiutował w nowej japońskiej aplikacji Switch Online 18+ na początku tego tygodnia, a tryb panoramiczny wydaje się być „zepsuty”.

Światowy raport Nintendo Wyjaśnia, w jaki sposób oryginalna wersja na N64 obsługiwała panoramiczny współczynnik proporcji 16:9, ale włączenie go w najnowszej cyfrowej wersji gry „nie powoduje prawidłowej zmiany rozmiaru obrazu”.

„Obramowanie 4:3 znika, ale obraz ma kształt kwadratowej litery, a nie rozciąga się prawidłowo w pionie, aby wypełnić ekran. Podczas gry w trybie zadokowanym można dostosować ustawienia obrazu, aby ręcznie zmienić jego rozmiar, ale podczas gry z urządzeniu mobilnym nie ma możliwości zmiany rozmiaru. Ręcznie wyświetl poprawnie obraz.”

Dyrektor NWR, John Rairdin, udostępnił także zrzuty ekranu oraz to, jak gra powinna wyglądać w formacie 16:9 (za pośrednictwem mediów społecznościowych):

To samo źródło zauważa, że ​​GoldenEye 007 ma tę samą „tę samą funkcję” w wersji na Switch Online i „zgadza się”. Fanom Jet Force Gemini grającym na Switchu sugeruje się na razie pozostanie przy trybie 4:3. Jeżeli nastąpią jakieś zmiany, będziemy Państwa o nich informować.

Jet Force Gemini pojawi się lokalnie w Switch Online + Expansion Pack w tym miesiącu.